Бориспiль
C

Головні новини

Хто продає дитячу поліклініку в Борисполі


Хто продає дитячу поліклініку в Борисполі

Інформація про те, що приміщення колишньої дитячої поліклініки на вул. Гоголя, 2 будуть продавати, викликала бурхливе обговорення і обурення. У тому числі звучали закиди на адресу районної ради. Ситуацію «Вістям» прокоментував голова Бориспільської районної ради Антон Мотрич. 

«Звинувачення на адресу районної ради, що вона продає поліклініку, безпідставні, — наголосив у розмові з кореспондентом Антон Мотрич. — Районна рада не має до цього майна жодного стосунку. Свого часу районна рада вирішила врятувати найбіднішу сільську громаду — Старинську. У 2019 році рішенням сесії Бориспільської районної ради VІ скликання будівлю дитячої поліклініки було передано найбільш дотаційній Старинській сільській раді для того, щоб за рахунок податків фінансово підтримати село. Нині Старе увійшло до Вороньківської ОТГ. І Вороньківська сільська рада вирішила поповнити бюджет громади за рахунок продажу приміщення колишньої дитячої поліклініки на Гоголя, 2. На сьогодні юридично право власності на будівлю має Вороньківська сільська рада. Районна рада розглядає можливість, щоб повернути це майно громаді району. Ми б ніколи не допустили його відчуження. У районі не було відчужено жодного об’єкта. Навпаки, ми судилися і судимося, щоб повернути району незаконно приватизоване майно, яке належить усій громаді».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: