Бориспiль
C

Головні новини

Великий розпродаж: крім поліклініки, Вороньківська сільрада вирішила продати половину дитсадка, будинок культури та бібліотеку


Нещодавня історія із будівлею колишньої дитячої поліклініки м. Бориспіль на вул. Гоголя, 2, яку виставили на продаж, отримала продовження. 

Виявилось, що це не єдиний «непотрібний» об’єкт нерухомості, якого вирішив позбутися власник — Вороньківська сільська рада. Так, відповідно до оприлюдненого у мережі Фейсбук документа (додатка до рішення Вороньківської сільської ради від 19 березня 2021 р.), відчуженню також підлягає ціла низка об’єктів комунальної власності соціального призначення. Серед них, крім поліклінічного відділення, половина дитячого садка, будинок побуту та бібліотека у с. Вороньків, будівля медичної амбулаторії у с. Старе, будинок культури у с. Жереб’ятин, багатоквартирний недобудований будинок у Сошникові та трансформаторна підстанція у Старому. Цільове призначення усіх об’єктів, крім житлового будинку та ТП — приміщення вільного призначення, тобто теоретично після продажу там може бути розміщено що завгодно — від офісів до ресторану чи нічного клубу. Планується, що всі перелічені об’єкти будуть продані протягом 2021-2022 рр. Відповідно до вимог чинного законодавства, інформація про продаж об’єктів буде розміщена в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі». 

Читайте до теми: «Хто продає дитячу поліклініку в Борисполі»

https://i-visti.com/news/10357-hto-prodaye-dityachu-polklnku-v-borispol.html

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: