Бориспiль
C

Головні новини

Нові виклики для первинки


Триває підготовка до роботи первинки Борисполя з амбулаторіями сіл ОТГ.
Про це повідомив директор Бориспільського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок. Він зазначив, що на цьому етапі лікарі сільських амбулаторій первинки виготовляють електронні ключі. Адже усі етапи роботи медиків — підписна кампанія, декларації, виписування електронних рецептів, електронних направлень до спеціалістів вторинної та третинної ланки, — йде через особистий цифровий електронний підпис лікаря.
Зараз медики сільських амбулаторій ще працюють у районному центрі первинної медико-санітарної допомоги — до 28 травня. З першого червня вони офіційно переходять працювати у міську первинку.
Термінового вирішення потребують проблеми інклюзивної доступності сільських амбулаторій. У Борисполі ці питання давно вирішені.
Днями від національної служби здоров’я України надійшов лист, що до 1 липня треба буде переукладати договір з НЦЗУ. При цьому необхідно буде надавати нові висновки по дотриманню державних будівельних норм щодо інклюзивності. Йдеться про оформлення пандусами вхідних груп та облаштування туалетів для людей з обмеженими можливостями. Ні одна сільська амбулаторія не відповідає цим нормативам.
«Якщо до 1 липня вимоги інклюзивності не будуть виконані, є загроза, що буде дуже важко підписати договір з НЦЗУ усій первинці, — наголосив Євгеній Черенок. — Бо міська первинка тепер є одним цілим із сільськими амбулаторіями. Нині триває робота над проектами реконструкції, щоб максимально швидко вирішити всі питання».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: