Дана
Дані орієнтовно 3-4 роки. Вона проживала у притулку «Артемон», а зараз проходить адопцію в стінах ЦСАТ (Центру стерилізації і адопції) м. Бориспіль та шукає господарів. Дана боязка і поки погано йде на контакт, але працівники центру сподіваються, що з часом вона знову зможе довіряти людям. Стерилізована.
Буч
Буч (інша кличка Сірий) приїхав до ЦСАТ із притулку «Артемон». На вигляд йому 3-4 роки. У 2019 році переніс операцію на задній лапі, після чого не опирається на лапу, але це не заважає йому вести активний спосіб життя. Пес активний і грайливий. Виявляє якості справжнього лідера та охоронця. Стерилізований.
Бай
Баю 6 років та, як кажуть у притулку, 43 кілограмів щастя. Раніше домашній пес. Через проблеми зі здоров’ям його колишнього господаря останні півроку собака прожив на прив’язі. Потрапив до центру завдяки небайдужим сусідам. Він спокійний, не виявляє агресії до людей. Має якості справжнього охоронця, знає початкові команди, здатний до навчання. Особливі умови прилаштування — утримання без прив’язі.
Кучерява
Кучерявій 2 роки, і це справжній маленький ураган — вона надзвичайно активна та грайлива. Завжди в чудовому настрої та з гарним апетитом. З радістю гуляє з оглядальниками. Раніше жила в сім’ї в орендованій квартирі. Коли строк оренди сплинув, родина переїхала, а її залишила на вулиці. Активно шукає нових власників.
Олексійович
Котику 3-4 роки. Його підкинули до дверей закладу, коли той тільки розпочав роботу. Котика залишили як талісман притулку. Він має вільний доступ до всіх кабінетів, має окрему кімнату та будиночок, а вдень з радістю спить на колінах у адміністратора. Незважаючи на чудові умови, персонал притулку розуміє, що той теж має право спробувати знайти свій шанс та жити у повноцінній родині. Віддається у родину без інших тварин та дітей до 8 років. Кастрований. Привчений до лотка.
Джерело: Центр стерилізації та адопції м. Бориспіль








коментарі