Бориспiль
C

Головні новини

Міський голова відзначив начальника метеорологічної станції 


Сьогодні, 31 травня, на плановій нараді в Бориспільській міській раді відбулося вручення премії міського голови «За активну життєву позицію, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в забезпечення метеорологічного інформування населення».

З нагоди 75-го дня народження премією був відзначений Микола Іщенко, начальник метеорологічної станції Бориспіль Центральної метеофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

Нагадаємо, Бориспільська метеостанція — одна з найстаріших на Київщині. Вона була побудована в грудні 1909 року при сільськогосподарській школі на вул. Глибоцькій, 142 і працювала без зупинки до вересня 1941 року. Під час німецької окупації німці самостійно вели спостереження на станції, але при відступі забрали з собою усі архіви. Після визволення Борисполя в 1943 році роботу станції відновили. У 90-х роках минулого століття Бориспільська метеостанція була однією із найпотужніших в Україні та проводила велику кількість вимірювань і обстежень. Фінансується метеостанція із державного бюджету. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: