Бориспiль
C

Головні новини

Міський голова незадоволений станом благоустрою на території громади


Про своє незадоволення станом благоустрою зазначив на плановій нараді 31 травня міський голова Володимир Борисенко. Він зауважив, що благоустрій має здійснюватися на вулицях, площах та інших громадських місцях міста завжди, а не лише перед святами. 

Зокрема Володимир Борисенко нагадав про вчасність та якість косіння трави. «У центрі міста трава більш-менш викошена, а от озера та узбіччя вздовж Київського Шляху перебувають в незадовільному вигляді. Можливо, не вистачає техніки чи людей, але давайте приймемо за правило: центральна вулиця міста завжди має виглядати гарно», — наголосив він. 

У відповідь керівник ВУКГ Богдан Меташоп зазначив, що зовсім нещодавно силами управління викошувалась трава біля озер міста, вручну та мотокосарками. «Трава росте надзвичайно швидко. По Київському Шляху в понеділок косимо, а в п’ятницю бачимо, що треба приступати до роботи знову, на тих же локаціях», — прокоментував він. За його словами, зараз на косінні трави працює 8 косарів, і це оптимальна кількість людей, яку можна задіяти, щоб не постраждали інші сфери діяльності управління, в т.ч. вивезення сміття. Щодо самохідних косарок, то зараз вони знаходяться в ремонті.

Володимир Борисенко запропонував закупити додаткове обладнання, бо косіння трави має здійснюватися вчасно не тільки в місті, а й у старостинських округах, і наявного обладнання недостатньо. 

Також очільник міста згадав про стовпи вуличного освітлення, які колись прикрашав орнамент у вигляді вишиванки. «Було б непогано, якби спільно з ВУКГ волонтерські організації, управління культури та підприємці міста відновили орнаменти на стовпах, за виключенням тих, що знаходяться на відрізку шляху від вул. Глібова до вул. Момота та будуть демонтуватись в найближчий час», — зазначив він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: