Бориспiль
C

Головні новини

Новий Бориспільський міський голова склав присягу


26 січня на позачерговій сесії склав присягу новообраний Бориспільський міський голова Володимир Борисенко.

«Я, Борисенко Володимир Костянтинович, усвідомлюючи свою відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України, законів України, сприяючи втіленню їх у життя. Охороняти права, свободи, закони, інтереси громади, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки. Про що нижче підписуюся», — зачитав В. Борисенко
На підставі протоколу Бориспільської міської територіальної виборчої комісії Бориспільського району Київської області від 18.01.2021 «Про результати голосування з виборів Бориспільського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі», відповідно до пункту 1 частини першої статті 278 Бориспільська міська територіальна виборча комісія Бориспільського району Київської області постановляє: визнати обраним Бориспільським міським головою Бориспільського району Київської області Володимира Борисенка, 1987 року народження, суб’єкт висування — Київська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність», проживає в м. Бориспіль, Бориспільський р-н, Київська область.

Новий Бориспільський міський голова склав присягу

Після присяги Володимир Борисенко звернувся до громади:
«Дозвольте мені з цієї високої трибуни привітати кожного жителя нашої об’єднаної територіальної громади. Саме з сьогоднішнього дня виборчий процес є завершеним. Сьогодні наша міська рада вже має повний склад: 38 депутатів та новообраний Бориспільський міський голова.
У нас у країні так повелося, що виграти вибори та посісти посаду — це є зовсім різні речі. Тому сьогодні, коли я зачитав текст присяги, коли офіційно вступив на посаду, я хочу подякувати всім і кожному жителю нашої новоствореної ОТГ без виключення. Незалежно від того, хто приймав участь у виборах, хто ходив на виборчі дільниці, всі мають об’єднатися. Ми як депутати маємо об’єднатися, ви як депутати маєте об’єднатися, адже сила завжди була в єдності. Там, де єдність, там завжди буде правда. Там, де правда, завжди буде Бог. А там, де Бог, завжди буде перемога. Перемога і вигода мають бути не міського голови, не депутатів — вигоду має отримати рядовий житель нашої об’єднаної територіальної громади. Давайте пам’ятати про це...».
Володимир Борисенко також оголосив свою першу ініціативу: запропонувати на громадське обговорення питання присвоєння Бориспільському академічному ліцею імені Анатолія Соловйовича Федорчука. Також новообраний міський голова запропонував створити у ліцеї кімнату-музей, де буде увіковічено весь політичний шлях Анатолія Федорчука, починаючи з 2006 року.

Новий Бориспільський міський голова склав присягу

Новий Бориспільський міський голова склав присягу

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: