Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільська освіта напередодні канікул: шкільних таборів не буде


На плановій нараді у Бориспільського міського голови начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко розповіла про тестування, перспективи на вересень та плани щодо оздоровлення влітку 

  • Станом на 28 травня до нового дитсадка «Казка», розрахованого на 165 місць, була подана 151 заява. Окрім того, 37 заяв подано батьками на наступні навчальні роки. 
  • Набір заяв до 1 класу завершився 31 травня. Станом на 20 травня від батьків майбутніх першокласників прийняли 1138 заяв. У навчальному році, що завершується, учнів перших класів було 1252. З урахуванням заяв, поданих протягом останніх десяти днів травня, буде відома остаточна кількість школярів, які підуть до 1 класу у вересні.
  • Продовжується зовнішнє незалежне оцінювання. 

1 липня у випускників та вчителів наймасштабніше тестування — з української мови. У Борисполі для проведення ЗНО задіяно 5 пунктів тестування: школи №6, №8, гімназія «Перспектива», Бориспільський академічний ліцей та Бориспільський професійний ліцей. Зареєстровано 990 учасників, 506 із яких є учнями шкіл Бориспільської громади. 

Наступний тест, із історії України, проходитиме у п’ятницю, 4 червня. Працюватиме 3 пункти тестування. Всього зареєстровано 669 учасників, з них 329 наших випускників. 

  • Найближчим часом розпочинається період поточних і капітальних ремонтів. Нині триває активна підготовка до ремонтних робіт на рівні управління освіти і науки та на рівні управління житлово-комунального господарства. Закуповуються матеріали, укладаються договори на виконання робіт.  
  • Відбулося засідання штабу з оздоровлення. У зв’язку з тим, що до 30 червня продовжується карантин, було прийнято рішення, що таборів з денним перебуванням при школах не буде. У той же час, тендер на закупівлю на оздоровлення управлінням освіти і науки вже проведено. Період оскарження завершується наприкінці тижня. Якщо питань не виникне, буде підписаний договір на придбання 133 путівок за кошти міського бюджету для дітей, які потребують соціального захисту та підтримки.
  • 25 червня планується прийом у міського голови випускників-медалістів. На цей же день заклади освіти планують вручення свідоцтв про загальну середню освіту.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: