Бориспiль
C

Головні новини

Тренінг для майбутніх вчителів перших класів


У Борисполі завершився навчальний тренінг для майбутніх вчителів Нової української школи. У ньому взяли участь 32 педагоги-початківці від управління освіти та науки Бориспільської міської ради.

30 груднязавершився 10-денний навчальний тренінг для майбутніх вчителів перших класів міста Борисполя за Концепцією Нової української школи.

Під керівництвом тренера Оксани Куракси учасники ознайомилися з особливостями освітніх галузей Державного стандарту початкової освіти, змістом Типових освітніх програм і особливостями організації освітнього середовища.

У рамках тренінгу педагоги-початківці опанували методики проведення ранкових зустрічей з учнями, шляхи співпраці з батьками, ознайомилися з ігровими технологіями «Шість цеглинок» із використанням конструктора LEGO,  поглибили знання з інтегрованого навчання та інклюзивної освіти.

«Наші вчителі готові до реалізації підходів НУШ, адже в кожного загорівся вогник бажання працювати і творити по-новому»,  — такі висновки про подію на сторінці управління освіти в Фейсбук.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: