Бориспiль
C

Головні новини

Електропостачання під ударом: заручники різних господарів


Мешканці кількох вулиць села Лебедин добу провели без світла через «не того» власника підстанції.

Про ситуацію, яка склалася у селі Лебедин через проблему з електропостачанням, на плановій нараді у Бориспільського міського голови повідомив староста Кучаківського старостинського округу Володимир Дегтяр. Він розповів, що дві вулиці села добу перебували без електропостачання. Відбулося коротке замикання на підстанції. Люди зверталися із заявками до диспетчера ДТЕК, якому оплачують послуги з електропостачання. Добу їх годували обіцянками, перш ніж стало відомо, що працівники підприємства не можуть виконувати роботи на підстанції, яка не належить ДТЕК.

За словами Володимира Дегтяря, підстанція сьогодні належить Бориспільському управлінню ЖКГ. Тому виконавця робіт, який має відповідні допуски, довелося шукати профільному керівнику Віталію Горкуну. Під час виконання робіт з’ясувалося, що лінію, яку закоротило, потрібно розвантажити, бо ситуація може повторюватися. Електропостачання відновили.

На жаль, ніхто не відновить нерви, зіпсовані людям, які добу провели без світла, доки електропостачальники відмахувалися від чужого обладнання. Подібні випадки у стосунках із ДТЕК та їхніми попередниками непоодинокі. «Вістям» довелося стикатися з аналогічними ситуаціями.

Міський голова Володимир Борисенко, підводячи підсумок події, наголосив: «Така підстанція не єдина. Ми взяли на баланс безгосподарні підстанції. Вважаю, що єдино правильний шлях — передати їх ДТЕК, вони їх мають обслуговувати».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: