Бориспiль
C

Головні новини

Новини лікарні: склад засновників змінено, на пологове чекає експертиза


Управлінець один — виконком Бориспільської міської ради

Районна рада виходить зі складу засновників Бориспільської БЛІЛ. Про це повідомив на сесії районної ради 23 червня заступник голови райради Іван Недогибченко. Частка 50% розподіляється між 5-ма громадами, в т.ч. частина основного капіталу надійде в міську раду, а також у сільські ради. «Ми провели зустрічі за участю керівництва міста та сільських рад і домовилися про затвердження статуту у новій редакції, де вони будуть виступати у ролі співзасновників. Сільські голови переймаються тим, наскільки вони можуть впливати на управлінські процеси в лікарні, бо починаючи з січня 2021 р. і до сьогодні цим займається виконком Бориспільської міської ради. Дольові відсотки відповідно до кількості населення, що проживає на території тієї чи іншої сільської ради (від 10 до 18 відсотків) не дають можливості втручатися в управління такою мірою, як вони би цього бажали», — зазначив він
На запитання із зали з проханням прокоментувати наказ від 24 березня цього року, відповідно до якого скороченню підлягають 195,5 лікарських та інших посад, Недогибченко відповів, що районна рада не погоджувала такого скорочення як співзасновник ББЛІЛ, бо не є органом управління лікарнею починаючи з січня цього року.

У будівлі пологового проведуть експертизу

Питання пологового відділення порушив на сесії районної ради Олег Верес, колишній депутат Бориспільської міської ради. За його словами, у міської влади наразі немає доступу до приміщення, так само як і інформації про наявність чи відсутність судових позовів проти недобросовісного виконавця робіт. Натомість представниками бориспільської влади висловлюється думка про аварійність приміщення та вже ведуться розмови про будівництво нового пологового відділення, при тому, що лише за проект реконструкцій пологового місто заплатило 1,5 млн гривень. «Що є підгрунтям для таких розмов та чи є експертний висновок про те, що приміщення не підлягає ремонту через його аварійний стан?» — звернувся він до районних посадовців.
У відповідь Олександр Щур, директор ББЛІЛ, повідомив, що приміщення пологового досі не передане виконавцем замовнику робіт. Після припинення робіт вже тричі скликали комісію, на яку виконавець не з’являвся. «Сьогодні моїм наказом створена комісія, яка буде приймати приміщення пологового відділення в наше управління. Після цього я особисто направлю в правоохоронні органи звернення про відкриття кримінального провадження по факту недобросовісного виконання договірних обов’язків. Крім того, фахівці обстежать приміщення і зроблять висновок — що нам залишив виконавець. Вже виділені кошти для проведення експертизи щодо стану аварійності даного об’єкту», — зазначив Олександр Щур.
Свою готовність звернутися від імені райради до правоохоронних органів після отримання висновку комісії висловив і Антон Мотрич, голова Бориспільської районної ради.
Нагадаємо, пологове відділення було закрите у листопаді 2019 року для проведення капітального ремонту. Замовником виступало управління капітального будівництва Бориспільської РДА. Виконавець — столична компанія ТОВ «Будінвест Сервіс 15». Передбачалося, що на ремонт піде 6 місяців та 65 мільйонів грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: