Бориспiль
C

Головні новини

Культура і спорт у Борисполі розділилися


З 1 січня 2021 року повноваження управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради будуть розділені. Таке рішення було прийняте на позачерговому сесійному засіданні новообраної Бориспільської міської ради, яке відбулося 4 грудня 2020 року.

Необхідність розділу повноважень прокоментувала заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко. За її словами, через формування нової громади збільшується кількість закладів культури (додається 5 будинків культури і 12 клубів), розширюється мережа централізованої бібліотечної системи, збільшується кількість музеїв — зокрема, додається краєзнавчий музей Іванкова. У зв’язку з цим назву управління культури, молоді та спорту змінено на управління культури Бориспільської міської ради. Депутати затвердили положення про управління культури Бориспільської міської ради, організаційну структуру та штатну чисельність, яка стане чинною з 1 січня 2021 року.
У штат культурно-мистецького комплексу «Академ» Бориспільської міської ради з 1 січня 2021 року введено додаткові посади, які були у сільських радах. Людмила Пасенко наголосила: «Наше завдання — об’єднати, прийняти в структуру всіх працівників культури. Адже сільський клуб — це дійсно осередок громадського і культурного розвитку».
Також сесія прийняла рішення про створення управління молоді та спорту Бориспільської міської ради. Затверджено організаційну структуру та штатну чисельність Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров'я населення. З 1 січня 2021 року до цієї структури додається 5 фахівців-інструкторів із фізичної культури, які працювали у сільських громадах.
Підсумовуючи рішення сесії на плановій нараді 7 грудня, перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук наголосив: «Ми зберігаємо всі послуги, які надавалися громадам сільських рад у 18 населених пунктах. Фактично штат збільшується шляхом об’єднання. У сільських радах залишаються будинки культури, бібліотеки, спортивні заклади, стаціонарне відділення територіального центру соціального захисту у селі Любарці, пожежна охорона».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: