Бориспiль
C

Головні новини

Сквер у Соцмістечку: чи чекати продовження робіт?


Сквер у Соцмістечку: чи чекати продовження робіт?

Сквер у кар’єрі Соцмістечка — амбітний і цікавий проект місцевого архітектора Євгенія Кулика — нині виконаний більш ніж наполовину. Завдяки зусиллям та наполегливості попереднього депутата округу Ігоря Євтушенка виконано три черги будівельних робіт, всього ж їх передбачено п’ять. Про подальшу долю проекту «Вістям» розповів новий депутат округу Рустам Хамракулов.

Сквер у Соцмістечку: чи чекати продовження робіт?

— Яка подальша доля скверу? Чи будуть цього року продовжуватись роботи?
— На жаль, цього року добудовуватися сквер не буде. Коштів зараз у бюджеті немає, адже чимало фінансів направлено на роботи з розширення вулиці Київський Шлях, та й по селах треба дороги робити. Можливо, буде на наступний рік, але побачимо можливості бюджету. Зараз важко про щось говорити.
— Ви знайомились із проектом? Змінювати нічого не плануєте?
— Так, проект бачив. І до нього є питання. Якщо конкретно — питання до майданчику для вигулу собак. Адже я спілкуюсь із людьми і значна частина мешканців виступає проти нього. Та й кошторис, закладений на його облаштування, як на мене, завеликий. Це більше 2 млн грн.
— Як будете вирішувати це питання?
— Лише через громадські слухання. Будемо проводити загальні збори всіх мешканців навколишніх будинків, проводити голосування. Як вирішить більшість, так і буде. Адже це кошти громади, і громада сама повинна вирішувати, на що їх витрачати. Зараз думки розділились майже порівну. Є і прихильники цієї ідеї, і ті, хто проти. Можливо, противників трохи більше, але не набагато.

Сквер у Соцмістечку: чи чекати продовження робіт?

— А яка ваша особиста думка щодо цього питання?
— Особисто я скоріше проти. Незважаючи на те, що у мене теж є собака. Я часто прохожу повз та бачу, що там багато дітей, облаштовані спортивні й дитячі майданчики. На мою думку, будувати поряд із ними майданчик для вигулу собак небезпечно. Через те, що це буде єдиний майданчик у місті (інших поки немає і не планується), туди будуть іти «собачники» з усіх районів. А яких собак туди поведуть? Я не впевнений, що там будуть гуляти жінки з маленькими песиками, наприклад. Там будуть дресирувати великих собак. А якщо вона вискочить? А поряд діти. Моя думка — такі майданчики треба робити подалі від дитячих та від місць скупчення людей. Але в будь якому випадку, вирішувати громаді і лише їй.
— Відомо, що раніше були проблеми із прибиранням у сквері, адже він фактично не знаходився на балансі жодного комунального підприємства. Яка ситуація зараз?
— Так, проблема була. Попередній депутат, Ігор Євтушенко, навіть наймав двірника за свої кошти, аби там регулярно прибиралось. Зараз цієї проблеми немає. Вже майже пів року, як є прибиральниця, працює вона чудово. Незалежно від погодних умов кожен ранок вона прибирає сміття, підмітає доріжки, спустошує урни. Нам на таких працівників молитися треба.

Сквер у Соцмістечку: чи чекати продовження робіт?

— У соціальних мережах була інформація мешканців мікрорайону про невчасне викошування трави, а подекуди — і повну його відсутність. Чи вирішене це питання і яким чином?
— Косіння трави фактично лягло на мене. Дякуючи Володимиру та Ігорю Шалімовим, які за власні кошти придбали та подарували нам тример та бензопилу. Тепер ми можемо і покосити траву, і дерева чи гілки підрізати. І не лише в сквері, а й по всьому мікрорайону. ЖРЕУ не справляється зі своєю роботою, тому доводиться залучати активістів та допомагати самому.
— Бачу, ви не боїтесь важкої праці.
— Знаєте, мені інколи кажуть — ти ж депутат, повинен подання писати, проекти, а не траву косити. Але, на мою думку, в цьому немає нічого незвичного. Якщо я викошу траву, корона з моєї голови не впаде, адже в мене її просто немає. Ось взимку буде важче. Трактора в нас немає, і навряд чи нам його хтось подарує. Доведеться чимало попрацювати лопатами, хоча в цьому теж є позитив — це гарне тренування для організму.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: