Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільтепломережі новий очільник


У Бориспільтепломережі новий очільник

На плановій нараді Бориспільський міський голова Володимир Борисенко представив нового керівника КПТМ «Бориспільтепломережа». Підприємство очолила Мар’яна Іванівна Желєзко. Новий керівник поки тільки вивчає ситуацію на підприємстві. Але виникли термінові питання.
Наступного дня після представлення відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, на якому приймалося рішення «Про затвердження розрахункових теплових навантажень житлових будинків, об’єктів бюджетної сфери та інших підприємств і організацій, які опалюються КПТМ «Бориспільтепломережа», середньозваженого показника температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального періоду». Ці розрахунки по закону мають бути прийняті до 1 липня.
Мар’яна Желєзко прокоментувала «Вістям» суть питання.
«Розрахункові теплові навантаження є однією зі складових тарифу. Порівняно з попереднім роком у бік підвищення вони не змінилися. Навпаки.
Було проаналізовано що за 5 останніх років середня температура повітря стала вищою на 1,2 0С, порівняно з розрахунками згідно довідника, що зменшує навантаження на тариф. Так, сам аналіз погодних умов показує, що опалювальний період триває не визначені довідниками 192 чи 176 днів, а всього 171. Це позитивно для споживачів впливає на норми витрат при розрахунку вартості квадратного метр опалювальної площі і на вартість гігакалорії, — зазначила вона».
От тільки левову частку вартості тепла складає ціна газу. Тому споживачі зменшення цієї складової у вартості тарифу практично не помітять.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: