Бориспiль
C

Головні новини

Лоховка перед вибором: МАФи або сквер


Лоховка перед вибором: МАФи або сквер

Будівля у Борисполі на вулиці Київський Шлях навпроти площі Чубинського, яка сірими стінами у три поверхи висотою вирізняється на фоні кіосків, зводилася близько 10 років тому без жодних дозвільних документів. Днями про неї знову заговорили. 

Роботи ведуться, але для іншого об’єкту

Землю в оренду на 25 років під цією будівлею підприємець отримала ще до того, як Бориспіль очолив мер Анатолій Федорчук. Але всі її спроби отримати дозвіл на будівництво успіхом не увінчалися. Втім, будівництво все одно почали, незважаючи на заперечення, заборони та приписи. Тривалий час сіра «коробка» стояла за похиленим парканом. Нещодавно його прибрали, а з тильного боку розпочалися роботи.
Мешканців міста це стривожило, оскільки незаконність будівництва неодноразово обговорювалася і висвітлювалася у ЗМІ.
За роз’ясненнями «Вісті» звернулися за до заступника Бориспільського міського голови Віталія Горкуна.
«Ми поставили вимогу підприємцю прибрати паркан, оскільки за ним влаштовувалися посиденьки за пляшкою міцного напою, викидали сміття, — повідомив керівник. — Роботи, які розпочатися поряд із триповерхівкою, до неї стосунку не мають. Дозвіл на їх виконання брали для сусіднього кіоску, який торгує ковбасами, щоб забезпечити його водопостачання і водовідведення».

Лоховка перед вибором: МАФи або сквер

Лоховка перед вибором: МАФи або сквер

«Будівлю та МАФи знесемо — зробимо сквер»

Про перспективи незаконної будівлі «Вістям» розповів Бориспільський міський голова Володимир Борисенко.
«Це приміщення не може бути введене в експлуатацію, бо зводилося з порушеннями закону.
Зараз розробляється концепція розвитку всієї площі навпроти пам’ятника Чубинському, щоб зробити там сквер. А ті всі законні, незаконні, чи напівзаконні кіоски ми хочемо зібрати під дахом одного торгівельного центру. Я вже збирав власників МАФів та орендарів земельних ділянок із цього приводу.
Я категорично проти, щоб незаконно зведена будівля вводилася в експлуатацію. Вона стоїть на червоних лініях і буде заважати навіть розширенню Київського Шляху, яке планується у перспективі».
На резонне зауваження журналіста, що поки не чути про випадки знесення незаконно збудованих об’єктів, мер запевнив: «Значить, будемо робити такі прецеденти, залучатимемо Державну архітектурно-будівельну інспекцію. Владу мають поважати. І незаконні будівлі повинні бути демонтовані».

Лоховка перед вибором: МАФи або сквер

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Ігор 3 липня 2021 18:34
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Людям дали збудувати законні будівлі? Дали. Якщо борисенко хоче переселити всіх в торговий центр, то має і збудувати його за бюджетні гроші і видати право власності кожному підприемцю на мінімум аналонічну площу в цьому торгцентрі. І то якщо фопи законних приміщень погодяться.
  А незаконне да, знести.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: