Бориспiль
C

Головні новини

Затверджено концепцію розвитку ДЮСШ


Згідно з президентським проектом реконструкції 18 спортивних інтернатів та 100 ДЮСШ з метою забезпечення кращої підготовки спортсменів у Київській області цьогоріч заплановано приведення до сучасних вимог шести комунальних спортивних закладів. Одним із них стала Бориспільська ДЮСШ.

27 липня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації за участю представників Офісу Президента України та Міністерства молоді та спорту пройшла онлайн нарада, на якій представники спортивних закладів презентували свої концепції розвитку. По кожному закладу було запропоновано конкретне бачення щодо розвитку окремих видів спорту і, відповідно, запропоновано проведення необхідних робіт по об’єктах для забезпечення кращої підготовки спортсменів.
Захищалися проекти реконструкції шести спортивних закладів Київщини — двох училищ та чотирьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а саме: Броварський спортивний фаховий коледж, Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту, Бориспільська ДЮСШ, Броварська ДЮСШ, Київська обласна ДЮСШ, Київська обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву «Промінь» з велоспорту.
Фахівці затвердили розбудову Бориспільської ДЮСШ. Згідно концепції розвитку, до існуючої спортшколи планується добудувати триповерхову добудову. Вона розташовуватиметься між ДЮСШ та тенісними кортами на місці парковки. На першому поверсі планують тренажерний зал. Другий поверх займуть боксери, третій — зал боротьби. Проект включає не лише будівельні роботи, але й оснащення приміщень усім необхідним спортивним спорядженням.
Єдина умова — проект повинен бути виготовлений до кінця року, за кошти місцевої громади, тоді наступного року він отримає фінансування і місто зможе розпочати будівельні роботи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: