Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільська ДЮСШ має шанс отримати фінансування на добудову другого корпусу


Бориспільська ДЮСШ має шанс отримати фінансування на добудову другого корпусу

Бориспільська ДЮСШ втретє стала кращою в області. Підсумком чергової перемоги стала пропозиція від Офісу Президента України посприяти розвитку спортивного закладу. Таку пропозицію отримали дві спортшколи області, Бориспільська та Броварська.

«Це дуже гарний шанс для розвитку спорту в місті. Ми розуміємо, що лише за кошти міського бюджету сучасну спортивну споруду побудувати важко. Тому пропозиція збудувати нам додатковий корпус — дуже вчасна та необхідна», — зазначив директор ДЮСШ Михайло Шкоруп.
Місце для додаткового корпусу планують виділити між існуючою будівлею спортшколи та тенісними кортами, замість парковки. За словами директора ДЮСШ, будуть просити триповерхову будівлю з боксерським та тренувальними залами.
Михайло Шкоруп зазначив, що керівництво ДЮСШ також планує просити фінансування для встановлення накриття для тенісних кортів, щоб вони могли працювати незалежно від погодних умов.
Умови фінансування поки невідомі. Попередньо це може бути повне фінансування за кошти державного бюджету або співфінансування, коли певну частку доведеться виділити міському бюджету. В будь-якому випадку, шанс на фінансування будівництва втрачати не можна, вважає директор ДЮСШ.

Бориспільська ДЮСШ має шанс отримати фінансування на добудову другого корпусу

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: