Бориспiль
C

Головні новини

НСЗУ заборгувала Бориспільській БЛІЛ більше мільйона гривень


На понеділковій плановій нараді у міського голови 2 серпня директор КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур доповів про ситуацію із відшкодуванням НСЗУ (Національної служби здоров’я України) за надані лікарнею медичні послуги. За його словами, за червень досі не виплачено більше мільйона гривень, і аналогічну ситуацію мають інші медичні заклади Київщини. 

«Відбулася зустріч із департаментом охорони здоров’я у Київській ОДА. Виявилося, що таке становище у всіх без винятку медичних закладів. Відповідь — «пишіть листи». Проблему ускладнює те, що термін договору з НСЗУ закінчується 30 вересня, а як показує практика, перепідписання договорів затягується ще на місяць, тому гроші ми можемо отримати замість жовтня в листопаді. На сьогодні проблем із виплатою заробітної плати немає, до вересня лікарня протримається, як далі поки сказати важко», — зазначив Олександр Щур.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: