Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі проведуть інвентаризацію дитячих майданчиків


У Борисполі перевірять стан усіх дитячих та спортивних майданчиків. Про це у мережі Фейсбук повідомив в.о. начальника КП «ВУКГ» Микола Корніяка. На нарікання бориспільців у соцмережах на незадовільний стан майданчиків у міському парку він відповів, що визнає — ситуація з дитячими майданчиками критична, і не тільки в парку культури і відпочинку. Причиною, на думку керівника КП, є відсутність системного технічного огляду та періодичного чи аварійного ремонту таких об’єктів упродовж років.

За словами Миколи Корніяки, очолюване ним підприємство вже почало роботу з інвентаризації усіх міських дитячих та спортивних майданчиків. Наразі проводиться перевірка та актування їх технічного стану. Крім того, у штат КП «ВУКГ» вводяться додаткові одиниці персоналу, які будуть проводити технічне обстеження та обслуговування таких об’єктів. Всього у місті налічується близько 130 майданчиків.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: