Бориспiль
C

Головні новини

Оновлений майданчик на вулиці Головатого, 1


Це був один із перших спортивних майданчиків, збудований ще підприємством ЖЕК-1 у 2007 році — тоді місто розпочало активно виділяти кошти на благоустрій мікрорайонів.

Територію вул. Головатого, 1 обслуговує правонаступник ЖЕК-1 — УМКП-1. Директор підприємства Володимир Вошкулат розповів «Вістям» про перший досвід будівництва спортивних майданчиків, секції якого були зроблені із сітки-рабиці.

«Над футбольними воротами були встановлені баскетбольні щити. З’ясувалося, що сітка-рабиця недовговічна, швидко руйнується від м’яча, а діти вилазили на ворота, чіплялися за баскетбольні кільця, ламали їх, — коментує Вошкулат. — Тепер майданчики робимо з катаного прута — це міцна конструкція. Демонтували зіпсовані секції, залишилися стійки. Зняли старий ґрунт, завезли 30 тонн відсіву. Усі секції виготовили заново з катаного прута. Футбольні ворота залишили по довжині поля, а баскетбольні щити розташували по ширині.

Роботи виконуються за кошти міського бюджету у рамках мільйона гривень, які розподіляє депутат округу Ігор Левітас».

Володимир Вошкулат зазначив, що перед підприємством стоїть завдання відремонтувати дах приміщення військкомату і покрівлю Будинку культури. До кінця місяця планується завершити ремонт приміщення клубу «Ровесник».

Бригада з поточного ремонту УМКП-1. Спеціалісти займаються ремонтом дахів, а також різними столярними, малярними роботами, монтують дитячі та спортивні майданчики.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: