Бориспiль
C

Головні новини

До ювілею Незалежності вітаємо наших захисників


У 2015 році Бориспільською міською радою було прийнято рішення «Про заснування медалі «Князя Бориса». Цією медаллю щороку з нагоди Дня Незалежності нагороджують учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради було затверджено список громадян Бориспільської міської територіальної громади для нагородження медаллю «Князя Бориса» у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України

БРОВАР Микола Іванович — 

молодший сержант, механік-водій танка 1 роти 3 взводу танкового батальйону 14 окремої механізованої бригади (2015 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ВОРОПАЙ Віталій Олександрович — 

підполковник, старший офіцер відділення продовольчого забезпечення антитерористичної операції (2015 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ДЕРКАЧ Віталій Леонідович —

молодший сержант, командир 2 відділення інженерно-саперного взводу 128 гірсько-піхотної бригади, (2014 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ДМИТРЮК Леонтій В’ячеславович — 

майор, заступник командира роти вогневої підтримки з озброєння окремого механізованого батальйону «Горинь» 30 окремої механізованої бригади (2017-2018 роки), учасник бойових дій антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

КОРЖ Юрій Сергійович — 

старший солдат, водій 1 батальйону роти вогневої підтримки 95 десантно-штурмової бригади (2017-2020 роки), учасник бойових дій антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

КУЛИК Сергій Валерійович —

солдат, кулеметник 1 роти 25 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» (2016-2018 роки), учасник бойових дій антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ПРИХОДЬКО Віктор Іванович — 

рядовий, кінолог бойової комендатури прикордонного загону Державної прикордонної служби України (2015 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ТРОФІМЕНКО Олег Володимирович — 

полковник, начальник відділу прикордонної служби «Донецьк-аеропорт» Донецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України (2014 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

ШЕПЕЛЬ Роман Іванович — 

солдат, кулеметник 1 батальйону 3 роти 92 окремої механізованої бригади (2015-2016 роки), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

Штефан Руслан Валерійович — 

сержант, командир танка танкового взводу 2 стрілецької роти 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» (2014 рік), учасник бойових дій антитерористичної операції на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: