Бориспiль
C

Головні новини

У виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня Незалежності


У виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня Незалежності

У сесійній залі виконавчого комітету відбулось урочисте нагородження до 30-річчя незалежності України. Ювілейні медалі «30 років Незалежності України», медалі «Князя Бориса», подяки та почесні грамоти вручили творцям незалежності нашої держави.

Серед нагороджених: громадські діячі та активісти — як ті, що здобували нашу незалежність 30 років тому, так і ті, що продовжують цю роботу зараз, та військові, що боронять Україну на сході. 

«Ви символи нашої незалежності. В різні роки ви піднялись і заявили про свою позицію, заявили про себе. Ви творили нашу незалежність у минулому, ви творите її сьогодні і ви будете творити її завтра», — зазначила заступник міського голови Людмила Бистра.

На нагородження чимало людей прийшло із дітьми. Адже це ті, заради кого вони відстоювали та продовжують відстоювати майбутнє нашої держави.

У виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня НезалежностіУ виконкомі пройшло урочисте нагородження до Дня Незалежності

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: