Бориспiль
C

Головні новини

Школи готові до відкриття, підручників вистачить на всіх


На щотижневій плановій нараді у Бориспільського міського голови 25 серпня начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко доповіла про повну готовність усіх закладів освіти міста до навчального року. Це результат перевірки шкіл комісією управління освіти.

Щодо вакцинації педагогів, Павленко зазначила, що станом на п’ятницю минулого тижня в закладах загальної середньої освіти провакциновано 501 особу, що становить 47%. У закладах дошкільної освіти провакциновано 269 осіб або 42% педагогічного та обслуговуючого складу. Позашкілля провакциноване на 51% або 103 особи. «Є заклади, які мають більше 80% вакцинованих педагогів, вони зможуть працювати навіть за умови погіршення епідемічної ситуації та переходу Бориспільщини в помаранчеву чи червону зону. Це стимул для всіх закладів освіти для повної вакцинації своїх співробітників», — зазначила вона.

Щодо забезпечення шкіл підручниками, керівник управління освіти зазначила, що завезення підручників із обласного складу триває та продовжиться ще кілька днів. «До 15 вересня школи отримають замовлені підручники. Якщо підручників не вистачатиме, використовуватимемо навчальні посібники інших авторів або книги на електронних носіях, вони доступні в кожній шкільній бібліотеці», — запевнила Тетяна Павленко.

Заходи з нагоди 1 вересня кожна школа проводитиме на свій розсуд. Це може бути лінійка, флешмоб чи інші цікаві формати, які обере керівництво школи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: