Бориспiль
C

Головні новини

Сміттєві майданчики — вивозить сміття ВУКГ, прибирає ЖЕК


Проблему прибирання сміттєвих майданчиків біля багатоквартирних житлових будинків порушили на плановій нараді у Бориспільського міського голови 25 серпня.

На зауваження журналіста «Вістей» Ірини Костенко щодо незадовільного стану сміттєвих майданчиків після вивезення сміття міський голова Володимир Борисенко пояснив: проблема в тому, що сміття вивозить комунальне підприємство, а прибудинкову територію та мережі утримують ЖЕКИ, і ці дві організації поки не можуть знайти порозуміння. «Будемо звертатися до ЖЕКів, щоб вирішили це питання. А взагалі практика показує, що на сміттєвих майданчиках закритого типу такої проблеми немає. Тому ми вирішили, що нові майданчики у Борисполі будуть лише закритого типу, а ключі від них будуть видаватись лише тим, хто там живе і, відповідно, платить за вивезення сміття. З часом дійде черга і до реконструкції вже діючих старих сміттєвих майданчиків», — зазначив Борисенко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: