Бориспiль
C

Головні новини

QR паспорт для домашнього улюбленця можна придбати в ЦСАТ Борисполя


QR паспорт для домашнього улюбленця можна придбати в ЦСАТ Борисполя

Щороку в Україні губиться близько 30 тис. домашніх тварин. На вулиці їх підстерігає небезпека, тому на жаль, не кожен із них зможе повернутися додому цілим та неушкодженим. Хтось загине, хтось стане бездомним. Тепер цього можна уникнути, зареєструвавши домашнього улюбленця в онлайн-базі Animal ID, яка інтегрована з Європейською асоціацією єдиних баз даних тварин Europetnet. Ця онлайн платформа дає змогу зареєструвати домашню тварину, створити її онлайн-профіль зі всією необхідною інформацією — фото тварини, власник, його адреса, копії ветеринарних документів тощо. Тварина ж отримає жетон-підвіску до нашийника зі спеціальним кодом, відсканувавши який, людина, що знайшла загубленого улюбленця, зможе оперативно повідомити про це його господарів.
Бориспільський Центр стерилізації та адопції теж долучився до онлайн бази, і навіть виготовив QR-паспорт для рудого котика-оберега закладу, який мешкає в ЦСАТ з моменту його відкриття.
Тут можна придбати жетон з кодом та зареєструвати домашнього улюбленця в онлайн-базі.
Адреса закладу: вул. Гоголя, 63.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: