Бориспiль
C

Головні новини

Бійці Бориспільського батальйону територіальної оборони підвищують свої навички на тренувальних зборах


Бійці Бориспільського батальйону територіальної оборони підвищують свої навички на тренувальних зборах

23 вересня в Бориспільському районі розпочалися тренувальні збори батальйону територіальної оборони. В його складі — представники Бориспільщини, Переяславщини та Яготинщини. Це військовозобов’язані, які уклали контракти на службу в резерві в підрозділі територіальної оборони або приписані до певної військової частини.

«Завдання територіальної оборони — наводити й утримувати порядок на території свого міста чи району. Вступ до підрозділу — добровільний, тому основна мотивація — патріотизм, бажання захистити свої домівки, населені пункти, щоб не допустити подій, які сталися в 2014-му році. І неважливо, чи проходила людина військову службу, чи ні», — зазначив начальник Бориспільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Юрій Бурляй.
Урочисте відкриття зборів відбулося 23 вересня в пункті базування батальйону. В одному строю звичайні люди, підприємці, депутати, чиновники. Усіх їх об’єднує одне — вони хочуть захищати свою державу.
«Ми всі неодноразово закликали людей підписувати контракти та записуватися до територіальної оборони, і підтвердили заклики своїм прикладом. Сподіваємось, що отримані знання не доведеться використовувати на практиці, але якщо знадобиться — ми готові», — зауважує депутат Бориспільської міської ради Ілля Луців.
«Сподіваюсь, у подальшому нас стане ще більше. До нас будуть долучатись нові люди, адже кожен чоловік повинен вміти захищати себе, свою родину та державу», — додає депутат Бориспільської міської ради Вячеслав Деркач.
Це вже не перші збори територіальної оборони, але наймасштабніші з попередніх. Як зізнаються представники районної влади, попрацювати для цього довелось чимало.

Бійці Бориспільського батальйону територіальної оборони підвищують свої навички на тренувальних зборах

Бійці Бориспільського батальйону територіальної оборони підвищують свої навички на тренувальних зборах

«Хочу від вашого імені подякувати тим людям, завдяки кому навчання відбулися, а саме головам територіальних громад. Їх одинадцять в Бориспільському районі. Саме завдяки їх допомозі нам вдалось організувати все на належному рівні», — звернувся до бійців голова РДА Руслан Дяченко.
Його підтримав Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, який зазначив, що проведення зборів стало можливим завдяки спільній роботі з керівництвом збройних сил України та усіма головами територіальних громад Бориспільщини. «Мені хочеться, щоб ваші ряди поповнювалися, а збори стали гарною традицією. А ми зі свого боку докладемо всіх зусиль, аби ваше перебування тут було максимально комфортним, а навчання — максимально ефективним», — зазначив він.
На початку зборів до присяги привели поповнення — тих, хто лише цього року записався до лав батальйону територіальної оборони. Усі вони прийняли присягу на вірність Україні. Попереду в новобранців — десять днів важких навчань.
«Я тут за покликом душі. Мене багато хто запитує, чому я тут, адже я аграрій, а в полі зараз багато роботи. Але я знайшов час не лише підтримати хлопців, але й самому взяти участь у зборах. Це совість моя, це дух мій. У мене є пісня з гарними словами: «Я нікому тебе не віддам, моя Україно». Цими словами я й керуюсь», — зазначає підприємець та фермер Валерій Мартишко.
У програмі зборів — навчальні стрільби на території військового полігону. Після індивідуальної підготовки будуть групові заняття. Це організація блокпостів на території міста, імітація захоплення терористичною групою адміністративної будівлі та багато іншого. За словами військових, батальйон територіальної оборони — це надійний тил для наших військ, і від рівня підготовки бійців батальйону залежить впевненість військових на лінії розмежування.

Бійці Бориспільського батальйону територіальної оборони підвищують свої навички на тренувальних зборах

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: