Наразі гостро стоїть питання з вакцинацією працівників закладів освіти, які повинні до 7 жовтня в обов’язковому порядку вакцинуватися, щоб бути допущеними до роботи. Про це на плановій нараді у міського голови нагадала всім присутнім заступник міського голови Людмила Бистра.
«Якщо той чи інший колектив вакциновано на 100 відсотків, це значить, що колективам буде дозволено працювати. На сьогодні у нас 4-5 освітніх закладів, де колективи мають 100% вакцинацію, — уточнила Людмила Бистра. — Бути впевненим у тому, що завтра вакцинуються всі інші, ми не можемо. Після 7 листопада ми можемо опинитися в ситуації, коли керівники закладів освіти будуть змушені відсторонити від роботи невакцинованих педагогів.
Вже є проблема із Глибоцькою школою, в ній найнижчий відсоток вакцинації серед працівників закладу. Можливо, глибоцьких учнів 9-11 класів зможе прийняти Бориспільська ЗОШ №3, щоб забезпечити продовження освітнього процесу для майбутніх випускників. Зараз із управлінням освіти ми складаємо списки вчителів школи із Глибокого, які теж зможуть тимчасово працювати в ЗОШ №3 або інших школах. Ми будемо їх підвозити до навчальних закладів».



коментарі