Бориспiль
C

Головні новини

За вказання у вакансіях віку, статі чи національності — штраф


Із 8 січня 2022 року в Україні набирає чинності закон («Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі), згідно з яким із роботодавців стягуватимуть штраф у розмірі 65 000 грн, якщо вони вказуватимуть у вакансіях дискримінаційні формулювання.

Так, штраф можна отримати за:

  • вказання віку кандидатів;
  • пропозицію роботи лише жінкам/чоловікам (виняток – специфічна робота, яку може виконувати виключно особа певної статі);
  • висування вимог, що надають перевагу жінкам/чоловікам, представникам певної раси, кольору шкіри;
  • переважне прийняття на роботу (або навпаки, відмову в роботі) залежно від політичних, релігійних переконань;
  • дискримінацію за мовними ознаками, етнічним походженням тощо.

У зв’язку з цим фахівці радять роботодавцям переглянути вже розміщені та звернути увагу на нововведення при розміщенні нових вакансій. Із вакансій варто прибрати такі формулювання: «запрошуються чоловіки віком від … до … років», «потрібна жінка приємної зовнішності», «шукаємо молодих працівників», «працівники похилого (пенсійного) віку», «кандидатів з дітьми не турбувати» тощо. Виняток становлять випадки, якщо нормативно-правовими актами встановлена заборона про використання жіночої праці на певній роботі — тоді роботодавець має право вказати у відповідних оголошеннях (вакансії) інформацію про те, що йому необхідні лише чоловіки. 

При виявленні порушень роботодавець повинен буде сплатити штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, тобто 65 тис. грн станом на сьогоднішній день. Штрафи будуть стягуватися за кожне порушення, про яке стане відомо Державній службі України з питань праці. Поскаржитися на дискримінацію може також будь-яка людина, яка побачила оголошення про працевлаштування з ознаками дискримінації. Також подати скаргу на роботодавця можна у тому випадку, якщо людині відмовили у працевлаштуванні через її стать або за іншими дискримінаційними ознаками.

Нагадаємо, закон про заборону дискримінації за статтю, віком, кольором шкіри, політичними чи релігійними переконаннями діє в Україні ще з 1996 р. Однак зміни до нього, що дозволяють штрафувати роботодавців, які його ігнорують, набирають чинності тільки з 8 січня.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: