Бориспiль
C

Головні новини

ДЮСШ завершує рік новими досягненнями


ДЮСШ завершує рік новими досягненнями

Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа завершує рік новими досягненнями — вона посіла третє місце в національному огляді-кoнкурсі, який провoдився з метoю визнaчення рiвня oрганізації фізкультурнo-оздoровчої, спoртивно-масoвої робoти, підвeдення підсyмків робoти дитячo-юнaцьких спoртивних шкiл України. Про свої досягнення директор ДЮСШ звітував на щорічній колегії управління освіти і науки Бориспільської міської ради.
«Наш колектив дружній, злагоджений. Тренери максимально віддаються своїй справі, і це відчувається по результатах. Цьогоріч ми маємо безліч нагород із усіх видів спорту. Серед наших вихованців чимало переможців національної першості, є також призери та переможці міжнародних змагань. Наприклад, нещодавно бориспільська команда з хокею на траві вкотре довела свою майстерність, ставши чемпіонами України. А наші пауерліфтери відзначились на чемпіонаті Європи. Ці досягнення суттєво впливають на підсумковий результат», — зазначив директор ДЮСШ Михайло Шкоруп.
Дуже важливу роль у досягненнях спортсменів зіграло оснащення спортшколи, придбане завдяки підтримці міського голови Володимира Борисенка та спонсорів, зокрема Володимира та Ігоря Шалімових. Без постійної допомоги цих людей результати були б на порядок нижчими. Велику роль зіграли і фахівці управління освіти і науки, що надавали постійну методичну допомогу.
«Головний результат наполегливої праці всієї нашої команди — майбутня участь у програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», в рамках якої з наступного року обіцяють почати реконструкцію Бориспільської ДЮСШ з добудовою нових приміщень», — наголосив Михайло Шкоруп.

ДЮСШ завершує рік новими досягненнями

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: