Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість в Київській області. Директор Михайло Шкоруп розповів про успіхи закладу.


Бориспільська дитячо-юнацька спортивна школа у 2020-ому вдруге поспіль виборола перше місце в огляді-конкурсі серед ДЮСШ Київської області в ІІІ групі з олімпійських видів спорту.

Пряма мова директора міської ДЮСШ Михайла Шкорупа: «Чому ми другий рік поспіль кращі? По-перше, в нас дружній колектив професіоналів. Ми працюємо як одна команда. По-друге, наші вихованці беруть участь у різноманітних змаганнях, від обласних до міжнародних. У більшості ДЮСШ Київщини 5-6 видів спорту, а в нас більше 10.

* Бориспільська ДЮСШ — це 13 видів спорту, від футболу до регбі. 34 висококваліфікованих тренери, серед яких заслужені тренери України, чемпіони світу та призери олімпійських ігор. Гарна матеріальна база, яка продовжує оновлюватися.

Щороку для трьох-чотирьох видів спорту силами міського бюджету закуповується нове спортивне приладдя, щоб усі види спорту мали гідну матеріальну базу.

Капітальне оновлення

Минулого року розпочалися ремонти в приміщенні ДЮСШ. Уперше за 48 років капітально відремонтували жіночу роздягальню, розпочали ремонт чоловічої. У 2020 році на ремонтні роботи спрямовано 1 600 тис. грн із міського бюджету.

Пряма мова Михайла Шкорупа: «Дякую за постійну підтримку й розвиток спортивної інфраструктури міській владі та депутатському корпусу».

Плани на майбутнє.

У керівництва ДЮСШ є чимало планів із розвитку спорту в Борисполі. Але зараз вони обмежені існуючими потужностями. Будівлю спортшколи звели 48 років тому. Тоді населення міста складало майже 20 тисяч осіб. Зараз в Борисполі мешкає майже 70 тисяч людей, а тому всі спортивні секції переповнені, території ДЮСШ не вистачає.

Пряма мова Шкорупа: «Цього року міська рада виділила 500 тис. грн на виготовлення проектної документації на будівництво нової спортивної зали біля центру туризму для футболу, боротьби і волейболу. Звісно, хочеться, щоб у Борисполі була нова сучасна спортивна школа, та й час вимагає цього, але це дорогий проект, аби його реалізовувати зараз».

Зараз в спортивній школі усі існуючі площі намагаються використовувати максимально ефективно. Є в ДЮСШ і можливість заробляти на платних послугах. «Своїми силами на зароблені кошти намагаємося купувати спортивний інвентар. Зараз він дорогий, тому я вдячний і міській владі, і меценатам, які нам допомагають», — говорить директор.

Є чим пишатися.

У Борисполі чимало призерів і переможців обласних, всеукраїнський та міжнародних змагань із усіх видів спорту. Наймолодий вид спорту в місті – регбі, який встиг отримати відзнаку на всеукраїнському рівні.

Пряма мова Шкорупа: «Приємно, що наші вихованці з регбі цього року зайняли друге місце в Україні. Це досягнення відзначено міським головою і тепер тренер буде отримувати доплату до заробітної плати у розмірі 20%».

Всеукраїнський рівень

Розвиток матеріальної бази та вагомі досягнення бориспільських спортсменів дали поштовх тому, щоб останні роки ДЮСШ регулярно приймає змагання всеукраїнського рівня.

Пряма мова Шкорупа: «Проводили зональні змагання з боксу. Чемпіонат України з армреслігу, гирьового спорту. Проводили чемпіонат України з плавання. Усі учасники були задоволені як рівнем змагань, так і умовами, які ми змогли їм надати.

Чимало поїздок на змагання відбуваються за спонсорські кошти. Я вдячний меценатам, таким як Ігор та Володимир Шалімови. Вони ніколи не відмовляють у допомозі нашим спортсменам. Необхідно відправити команду на всеукраїнські змагання – допоможуть. Без меценатів ми би не отримали половини наших досягнень, бо не змогли б взяти участь у змаганнях».

Краса всюди

Велику увагу керівництво ДЮСШ приділяє благоустрою біля спортивної школи: територія доглянута, є лавочки, клумби у квітах.

Пряма мова Михайло Шкорупа: «Я вдячний колективу. Клумби зроблені нашими силами. Працівники їх доглядають, підсаджують квіти. Навіть мами, які гуляють у парку з маленькими дітками, заходять до нас, адже тут гарно. А діти йдуть на тренажери, тож малеча привчається до спорту».

Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість в Київській області. Директор Михайло Шкоруп розповів про успіхи закладу.Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість в Київській області. Директор Михайло Шкоруп розповів про успіхи закладу.Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість в Київській області. Директор Михайло Шкоруп розповів про успіхи закладу.Бориспільська ДЮСШ вдруге здобула першість в Київській області. Директор Михайло Шкоруп розповів про успіхи закладу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: