Бориспiль
C

Головні новини

Гульківку знову ремонтуватимуть?


Гульківку знову ремонтуватимуть?

Прилеглу до озера Гульківка територію, що на вулиці Польовій, знову чекає ремонт. Відповідну інформацію про капітальний ремонт пішохідних доріжок викладено на сайті державних закупівель «Прозоро». Ремонт коштуватиме трохи більше 3-х мільйонів гривень, а саме 3 020 530,06 гривень. 

Згідно з документами, ремонтні роботи почнуться в березні й триватимуть до травня 2022 р. Їх виконуватиме компанія ТОВ «КАМ-БУД», зареєстрована в Борисполі менше року тому зі статутним капіталом 3 тис. грн. та видами діяльності, що передбачають розробку будівельних проектів, будівництво житлових і нежитлових будівель, доріг, шосе, залізниць та метро. 

Процедура закупівель відбувалася шляхом переговорів. У оприлюдненій документації вказано, що переговорна процедура застосована як виняток у зв’язку з тим, що відкриті торги оголошувалися двічі і кожного разу до участі подавалася лише одна тендерна пропозиція. 

Нагадаємо, доріжки, які нині збираються ремонтувати, були облаштовані у 2018-му році в рамках «поліпшення технічного стану та благоустрою озера» столичною компанією ТОВ «Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління №3 «Київзеленбуд», яка виграла тендер в системі «Прозоро» із сумою 3,5 млн грн.

Гульківку знову ремонтуватимуть?

Гульківку знову ремонтуватимуть?

Гульківку знову ремонтуватимуть?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: