Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільводоканал:‌ ‌усі‌ ‌інвестиції‌ ‌з’їдає‌ ‌кредит‌ ‌


На засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради було прийнято рішення погодити інвестиційну програму комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Бориспільводоканал» на 2022 рік. Загальний обсяг інвестицій, передбачений цією програмою, складає 9 млн 734 тис. 290 грн на рік. Усе це власні кошти підприємства. 

У розділі «Напрямки використання інвестицій» зазначено багато пунктів: заходи зі зниження питомих витрат, втрат ресурсів щодо забезпечення технологічного обліку ресурсів, зі зменшення обсягу витрат води на технологічні потреби, щодо підвищення якості послуг із централізованого водопостачання та водовідведення, щодо впровадження та розвитку інформаційних технологій, щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, щодо підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, але навпроти кожного з них у графі, де має зазначатися відсоток передбачених інвестицій, стоїть прочерк. 

Усі 100% інвестиційних коштів значаться у рядку «Інші заходи». Це «Вістям» прокоментував головний інженер Бориспільводоканалу Анатолій Яцина. Він повідомив, що всі кошти, передбачені інвестиційною програмою, підуть на погашення кредиту Світового банку, який підприємство брало у травні 2008 року для впровадження проекту «Реконструкція енергоємного обладнання систем водопостачання та водовідведення у місті Бориспіль». Це дало економію 1 млн 300 тис. кВт електроенергії щороку. Натомість до 2025 року Бориспільводоканал двічі на рік — до 15 квітня і до 15 жовтня — оплачує тіло кредиту.

У цьому році на інші заходи коштів не залишається.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: