Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільводоканал погасить кредит і підвищить тарифи


Питання підняття вартості водопостачання та водовідведення для мешканців Борисполя у новому році обговорювали на  засіданні виконавчого комітету 28 грудня 2019 р.

Як повідомив директор водоканалу Олександр Гануш,  за 2019 рік підприємство виплатило значну частину кредиту Світовому банку та віддало борг міськраді в розмірі 1,5 млн грн.

«Якщо із курсом долара не буде сюрпризів, то в 2020 році кредит буде повністю погашено, лишилося сплатити 1 млн 900 тис. грн»,  — повідомив Гануш. За його словами,  у 2020 році передбачається, що дохід підприємства складе 68 млн грн, на витрати КП заплановано 63,8 млн грн.

«Чистий річний прибуток підприємства складе 4 млн 200 грн, але за рахунок збільшення витрат на амортизацію обладнання,  сплату кредиту Світового банку та на розвиток підприємства залишиться 150 тис. грн. Більшість працівників підприємства — віком понад 55 років, середня зарплата становить 10 тис. грн на місяць»,  — зазначив директор водоканалу.

Також Гануш повідомив, що без збільшення тарифів на воду виконати постанови та вимоги влади «зверху» неможливо, тож у 2020 році бориспільці мають бути готові до нових цифр у платіжках за водопостачання та водовідведення. За словами Гануша,  нині у Борисполі тарифи на ці послуги  середні в Київській області.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Александр 29 грудня 2019 13:46
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    Если кредит потратили неэффективно и себестоимость увеличилась, то да - нужно повышать тарифы, а если в результате эффективной модернизации уменьшились затраты, и за экономию погашается кредит - то тогда тарифы должны снижаться или оставаться неизменными. И кредит имел смысл.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: