Бориспiль
C

Головні новини

Постраждалі від стихії отримають допомогу з бюджету


Постраждалі від стихії отримають допомогу з бюджету

Приводом для скликання позачергової сесії Бориспільської міської ради 18 січня 2022 року стала стихія, яка призвела до надзвичайної ситуації у місті. Зокрема, зірвало дах на офісній будівлі КП «ЖРЕУ», пошкодило дах на приміщеннях КП «ВУКГ», школи №8 та багатьох приватних будинках. Тож постало питання про виділення коштів із резервного фонду.
Бориспільський міський голова Володимир Борисенко, коментуючи питання внесення змін до бюджету, повідомив: «На сьогоднішній день у резервному фонді є 5 млн гривень. Люди, які постраждали від надзвичайної ситуації, отримають допомогу. Для цього власники осель у приватному секторі, на яких позривало дахи, можуть звернутися із заявами через свого депутата і отримати до 20 тис. грн на усунення наслідків стихії».
Заступник Бориспільського міського голови Тамара Матяш деталізувала «Вістям» питання виділення коштів на ліквідацію наслідків НС. Вона зазначила, що ситуація із розгулом стихії у Борисполі офіційно визнана надзвичайною, адже пориви вітру були більшими, ніж 25 м/сек. Рішенням сесії передбачено фінансування виготовлення проекту капітального ремонту покрівлі школи №8 у сумі 206 тис. грн. Зараз ведуться роботи з укріплення старої покрівлі школи, щоб навчальний заклад не розкрило зовсім. На ці роботи має вистачити 100 тис. грн, які раніше були виділені на управління освіти. На ремонт зруйнованої покрівлі приміщення КП «ЖРЕУ» (воно взагалі залишилося без даху) підприємство отримає 330 тис. грн. Для відновлення покрівлі КП «ВУКГ» передбачено 910 тис. грн.
Щодо відшкодування приватному сектору, вже визначено склад комісії, яка проводитиме обстеження постраждалих осель. Саме за актом обстеження, у рамках програми «Турбота», люди отримають допомогу залежно від суми збитків, але не більше ніж 20 тис. грн.

Постраждалі від стихії отримають допомогу з бюджету

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: