Бориспiль
C

Головні новини

Перший турнір із метання ножа та сокири в Борисполі


Перший турнір із метання ножа  та сокири в Борисполі

В Борисполі вперше відбувся турнір із метання ножа та сокири, присвячений захисникам Донецького аеропорту. Змагання, які планувались як обласні, дуже швидко вийшли за свої рамки, адже учасники приїхали з кількох областей України.

Змагання пройшли на базі Бориспільського професійно-технічного ліцею, який став організатором турніру спільно з військово-патріотичним клубом «Боривітер».
«Ще в 2015 році наш клуб мав змогу відвідати такий турнір у Маріуполі. Саме там ми зрозуміли, наскільки це цікаво. Фактично з того часу я «захворів» на метання ножів», — згадує головний суддя змагань, керівник військово-патріотичного клубу «Боривітер» Євген Ломако.
Із 2015 року метання ножа та сокири стало одним із напрямків роботи клубу. Після кількох років участі в різноманітних змаганнях виникла ідея провести турнір і в Борисполі.
«Чому саме взимку? Зараз міжсезоння. Здебільшого турніри проводяться на відкритих літніх майданчиках. Ми зробили його в приміщенні. І це, до речі, зацікавило багатьох. Адже приїхали навіть учасники міжнародних змагань», — зазначає Євген Ломако.
Крім команди клубу «Боривітер», до участі в змаганнях долучились команда клубу військової справи «Споттер» та бійці міжнародного навчального центру національної гвардії, що у с. Старе.
«Коли ми дізнались, що будуть такі змагання, то почали тренуватись, адже це не наш профільний вид підготовки. Але це саморозвиток та нові вміння, тому, можливо, включимо до підготовки і цей напрямок», — зазначив керівник клубу «Споттер» Владислав Бігун.
«Інструктори навчального центру підготовки підрозділів зацікавились змаганнями і вирішили взяти в них участь для вдосконалення свого фаху. Повчитись чомусь новому завжди на користь», — говорить заступник начальника Міжнародного центру НГУ по роботі з особовим складом полковник Максим Барилко.
За словами президента Федерації спортивного метання ножа та сокири України Олександра Смірнова, метання ножа і сокири стає популярним як у військах, так і у військово-патріотичних клубах.

Перший турнір із метання ножа  та сокири в Борисполі

«Я сам з Маріуполя, у нас гарна співпраця з Донецьким обласним військкоматом. Ми двічі на рік проводимо турніри серед ветеранів та військовослужбовців. Ці змагання користуються великим попитом серед бійців. Метання ножів не таке легке, як здається. Так, ніж не важкий. Але якщо помножити вагу одного ножа на кількість спроб, які необхідно зробити під час змагань, цифри будуть вражаючими. До того ж, при виконанні цих вправ працюють м’язи спини, рук. Це здоров’я. Знаєте, коли я бачу дітей, які тренуються у нас в клубі, а не сидять цілими днями в своїх гаджетах, я розумію, що я все роблю вірно», — пояснює Олександр Смірнов.
Змагання пройшли в дружній атмосфері. За їх підсумками перше загальнокомандне місце посів столичний клуб «Лезо вітру». Результат прогнозований, адже саме там тренуються учасники міжнародних змагань. Представники клубу «Боривітер» змогли вибороти три бронзові нагороди.
«Головне, що всі залишились задоволеними. Тому можна сказати, що експеримент вдався і тепер необхідно працювати над тим, аби цей турнір став щорічним та зайняв своє місце в календарі федерації», — підсумував Євген Ломако.

Перший турнір із метання ножа  та сокири в Борисполі

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: