Бориспiль
C

Головні новини

Фінансова «подушка» для «Міських інвестицій»


Три пункти порядку денного сесії Бориспільської міської ради 18 лютого стосувалися виділення земельних ділянок для КП «Міські інвестиції». Йдеться про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення у постійне користування земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кучаківського старостинського округу Бориспільського району Київської області. Ділянки мають площу 11,343 га, 31,1382 га та 30,6390 га.

Сергій Лещенко пояснив, що ці земельні ділянки сформовані Держгеокадастром у попередні роки у результаті інвентаризації. Вони не були надані у власність або у користування і по закону перейшли до Бориспільської територіальної громади. Прийнятими рішеннями міська рада передає їх у постійне користування КП «Міські інвестиції». Підприємство зможе здавати їх в оренду і отримувати кошти на своє утримання. Усі три ділянки — сільськогосподарського призначення. У статуті «Міських інвестицій» передбачена можливість передавати в оренду ділянки для сільгосппотреб.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: