Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі на вулиці Бежівка буде нова амбулаторія


Бориспіль продовжує розширювати мережу медичних закладів міської первинної ланки. На сесії міської ради прийнято рішення про виділення ділянки під нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Факт. Прийнято рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею в межах 0,05 га у постійне користування територіальній громаді міста Бориспіль в особі Бориспільської міської ради для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини) на вул. Бежівка, 95-д у місті Бориспіль».

Міський голова Анатолій Федорчук прокоментував «Вістям» це рішення.

Пряма мова Федорчука: «Є серйозні наміри збудувати на вулиці Бежівка амбулаторію, щоб покращити умови медичного обслуговування. Віднайшли ділянку площею 5 соток. Я порадився з фахівцями, які стверджують, що на 5 сотках можна збудувати невелику амбулаторію для потреб мешканців того мікрорайону».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: