Бориспiль
C

Головні новини

Міська влада не продовжить договір оренди землі з ТОВ «Агро-регіон» без виконання ним соціальних зобов’язань


Гарячим було останнє засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, приватизації, благоустрою та екології. На розгляд депутатів надійшов колективний лист від мешканців мікрайону Промінь щодо елеватору підприємства «Агро-регіон», який знаходиться на вул. Завокзальній у Борисполі.
Нещодавно ТОВ «Агро-регіон» звернулось до міської ради для продовження строку оренди земельної ділянки. Мешканці району, дізнавшись про це, вирішили нагадати підприємству про взяті на себе раніше зобов’язання, виконання яких вони чекають і досі.
«Ця історія почалась у вересні 2019-го року. Я тоді був депутатом, і в складі комісії обстежував підприємство. Його представник розповідав про заплановану масштабну реконструкцію, про наміри облаштувати нормальну парковку для зерновозів, зробити тротуар вздовж території. На жаль, реконструкція торкнулась лише території підприємства, а все, що поза парканом, так і залишилось у жахливому стані. Що ми хочемо зараз? Виконайте обіцянки і зробіть нормальний благоустрій біля своєї території, аби люди могли там нормально ходити», — зазначив автор колективного звернення, мешканець району «Промінь» Олег Романов.
Єдина обіцянка, яку частково виконало підприємство — припинити викиди зернового лушпиння в повітря. Мешканці зазначають, що його дійсно стало менше. Але повністю проблему не вирішили — від лушпиння продовжують страждати мешканці навколишніх будинків, а також дитячий садок «Віночок». Його завідувач зазначає: в дні, коли вітер дме з боку підприємства, всю територію дошкільного закладу засипає лушпинням.
З боку підприємства на озвучені претензії відповідав заступник директора ТОВ «Агро-регіон» Костянтин Бушуєв. За його словами, підприємство виступає за обопільно вигідний підхід і бере на себе зобов’язання не лише модернізації самого підприємства, але й виконання усіх раніше взятих соціальних зобов’язань. «Ми пропонуємо укласти меморандум, у межах якого чітко визначимо перелік того, що ми обіцяли, що потрібно зробити, із зазначенням термінів виконання робіт», — зазначив Костянтин Бушуєв.
Умовою виконання таких зобов’язань, на думку представника підприємства, має стати продовження договору оренди, адже для проведення модернізації ТОВ «Агро-регіон» повинне взяти кредит.
Члени комісії та присутні не зовсім погодились із таким підходом, адже одного разу, у 2019-му, компанії вже повірили, але так і не дочекались виконання обіцяного.
Підсумовуючи обговорення, голова комісії, Ігор Шалімов, запропонував розглянути питання у комплексі, не відділяючи оренду від соціальних зобов’язань.
«Для початку зазначу, що влада жодним чином не перешкоджає вашій підприємницькій діяльності. Але і я, і мої колеги, а особливо депутат округу, відчуваємо себе трохи ніяково. Наприклад, я особисто обіцяв людям встановлення фільтрів, повіривши вашим представникам, а зараз не знаю, що відповідати людям. Чому зараз це питання стоїть так гостро? В жовтні у нас уже була подібна ситуація. Надходили скарги від людей, ми запрошували вас на зустріч, але жоден представник підприємства не приїхав. Ви ще не були на зустрічі з батьками в дитячому садочку. Повірте, порівняно із тим, що відбувалось там, тут тиша і спокій. А відповідальність несемо ми.
Я пропоную провести спільне засідання будівельної і комунальної комісій. Ви на нього підготуєте меморандум із переліком зобов’язань та конкретними датами їх виконання», — підсумував обговорення Ігор Шалімов.
Таким чином, представникам компанії дали час підготуватись до наступного засідання, на якому їх чекають із комплексним планом щодо вирішення проблемних моментів. Лише після цього міська влада готова розглядати питання продовження оренди земельної ділянки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. 11 18 березня 2022 19:09
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    це без сумніву зараз найактуальніша проблема в міста та країні...
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: