Бориспiль
C

Головні новини

Рух цивільних в комендантський час


Про те, як потрібно себе вести під час комендантської години, в прямому ефірі на сторінці фейсбук розповів Бориспільський міський голова Володимир Борисенко: «Якщо у вас є перепустка, яка дозволяє вам пересуватися в комендантський час, дуже обережно рухаємося по місту на машині з ввімкненими ближніми фарами. Обов’язково лише в цивільній формі.  

Коли вас зупинили, вимикаємо двигун, вмикаємо світло в салоні, відчиняємо вікно. Показуємо руки, чемно спілкуємося, даємо можливість себе обшукати, якщо є вказівка лягти на підлогу – робимо й це. Виконуємо всі вказівки, чемно себе ведемо. І все буде добре.

Що стосується вагітних: якщо прийшов час пологів, викликаємо швидку, а в крайньому випадку їдемо самостійно з чоловіком. Оскільки я виписав перепустки всім вагітним, якім от-от народжувати та їхнім чоловікам. Потрібно доїхати до першого блокпосту, пред’явити перепустки і вас оперативно  супроводять в лікарню на пологи.

Комендантська година вводиться для того, щоб військові мали змогу працювати. Якщо ви в цей час пересуваєтесь по місту без машини, це вкрай небезпечно. Адже коли перед військовими  постає задача, що в цьому секторі потрібно когось знайти та знищити, а ви в цей час чомусь опинились поруч, вони за законами воєнного часу можуть працювати на ураження. Бійці виконують свою функцію. Це військові, а у нас воєнний час. Тому будьте пильними, не наражайте себе на небезпеку».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: