Бориспiль
C

Головні новини

Укрпошта відновлює міжнародну доставку: імпорт та експорт


З 1 березня 2022 року Укрпошта почала відновлювати доставку експорту.

Наразі експортні відправлення із 8 регіонів (Львівська, Хмельницька, Волинська, Чернівецька, Тернопільська, Івано-Франківскька, Рівненська і Закарпатська області) оформлюються стабільно у ММПО Львівіз подальшою доставкою через Польшу по світу. Майже всі інші регіони працюють на прийом пошти у відділеннях. Укрпошта працює над відновленням прямих магістралей між областями та подальшою доставкою до Львова експортних відправлень, наприклад, такими маршрутами стануть Одеса-Львів та Дніпро-Львів.

Наш партнер Pochta Polska надала Укрпошті можливість обмінюватися з іншими поштами імпортом-експортом на своїй території та здійснювати передачу експорту для авіадоставки п'ятьма міжнародними авіалініями: Lufthansa, Lot, AirBaltic, KLM, Turkish Airlines. Такий спосіб доставки Укрпошта вже використовувала в 2020 році на початку карантину - тоді попри обмеження вдалося зберегти міжнародну доставку.

Перша машина до Польщі прибула 1 березня о 5:00 ранку, доставлений нею український експорт готується для підвантаження на літаки. В першу чергу до Польщі доставлять експорті відправлення, які на момент початку російського наступу перебували в процесі оформлення на сортувальному центрі в ММПО Київ (близько 20 тонн).

Крім Польщі, транзитом для Укрпошти на прийом імпорту з усього світу виступають Словаччина, Латвія та Молдова. Пошти цих країн приймають для Укрпошти відправлення з усього світу, які далі доправляють до українського кордону, де вже Укрпошта перевантажує імпорт у власні вантажівки для доставки відправлень по Україні.

Наразі небо України повністю закрите для цивільної авіації, тому поки Укрпошта не зможе разом з Windrose здійснювати відправку прямих вантажних літаків до аеропорту Нью-Йорку. Як тільки будуть зняті обмеження, компанія одразу відновить програму польотів. Зараз Укрпошта працює над відновленням чартерних рейсів, які б на зворотньому шляху могли доставляти гуманітарну допомогу.

Нині багато національних пошт членів Всесвітнього поштового союзу висловили підтримку Українському народу і зараз іде погодження спеціальних пропозицій для перевезення посилок із гуманітарною допомогою для українців. Інформація про ці пропозиції буде надана пізніше.

Нагадаємо, у зв'язку із агресією з боку Росії та Білорусі, Укрпошта повністю заблокувала обмін поштою та переказами із країнами-агресорами. Всі попередньо прийняті відправлення будуть повернені відправникам із компенсацією сплаченого тарифу, як тільки це можна буде зробити із урахуванням питань безпеки в Києві.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: