Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль на зв’язку — комунікація через депутатів


У період воєнної загрози перед депутатами міської ради стоять нові виклики і завдання. Сьогодні на перший план виходить оперативна комунікація з мешканцями округів. 

Безпосередніх обов’язків міських обранців ніхто не відміняв. Бориспільський міський у одному із ефірів повідомив, що 4 березня відбулася сесія Бориспільської міської ради. Були внесені зміни до бюджету, якими максимальну кількість коштів виділили на продукти харчування, на пальне — дизель, бензин. Також передбачили кошти, щоб виплатити людям, які зараз працюють, зарплати, премії. Мер відзначив, що депутатів зібралося багато, попрацювали оперативно.
Також Володимир Борисенко розповів про започаткування ще однієї системи оповіщення в місті. У депутатів на чолі із секретарем міської ради Владиславом Байчасом, є свій чат, у якому вони постійно спілкуються. У чаті є всі депутати. У свою чергу, працюючи на округах, депутати створили свої групи серед населення. Особливо це важливо для людей, які проживають у віддалених від центру мікрорайонах. Якщо потрібно буде оперативно проінформувати населення, вони будуть повідомляти цю інформацію у своїх групах. Дуже важливо спілкуватися і знати свого депутата. У групах старостинських округів обов’язково мають бути старости. Це буде ще один елемент системи оповіщення.
За словами міського голови, депутати найближчим часом будуть обходити свої округи. Вони поіменно описуватимуть кожну оселю для того, щоб чітко розуміти, хто де проживає, кому потрібна допомога — матеріальна, медична, можливо, когось потрібно вивезти, бо цього вимагає стан здоров’я.
Коментуючи необхідність захистити повітряний простір над нашою державою, Володимир Борисенко повідомив, що депутати Бориспільської міської ради підписали відповідне звернення, щоб закрити небо над Україною.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. 11 8 березня 2022 20:20
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  "чат" то сильно...
  ще можна "фейсбук"...

  клоуни...
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: