Бориспiль
C

Головні новини

Система оповіщення — нестандартне тестування


Бориспільський міський голова Володимир Борисенко під час вечірнього і вранішнього ефірів анонсував тестування системи оповіщення. Але тестуватиметься вона не сиреною, а українською патріотичною музикою.

«Для підняття бойового духу, для поліпшення настрою людей хочемо включити музику — патріотичну, зазначив очільник міста. — Якщо ви бажаєте, щоб ваша пісня прозвучала на все місто, можете записати аудіодоріжку. Єдина вимога — пісня має бути патріотична. Вона може бути будь-якою мовою світу, лише не російською». Щодо реалізації цієї ідеї мера, авторам і виконавцям рекомендують надсилати пропозиції на сторінку міського голови у особисті повідомлення.

Володимир Борисенко пояснив, що через гучномовці системи оповіщення буде запускатися музика по всій території нашого міста, виводитиметься й на старостинські округи. Необхідно слухати і визнати, де і як її чути. За результатами тестування організовуватимемося так, щоб там, де не чути музики, облаштувати додаткову систему сповіщення. «Де буде можливість — додамо гучномовців, де не буде — визначимо відповідальних і роздамо ручні гучномовці. На сьогодні це дуже важливо», — підсумував міський голова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: