Бориспiль
C

Головні новини

Торгівля потрібна, але не стихійна


Після перших напружених днів війни, коли почала відновлюватися торгівля, на тротуар вздовж Київського Шляху у центрі Борисполя повернувся базар. Торгівці активно заполонили місця між лавочками попід деревами. Коли у перші дні відбувалася активна реалізація грибів за дуже доступними цінами, це не викликало занепокоєння. Але територію дуже швидко почали освоювати продавці овочів, зелені, яєць та м’яса. І це при тому, що ринок поряд практично вільний, не працював він усього кілька днів наприкінці лютого. 

Днями проблему озвучив і Бориспільський міський голова Володимир Борисенко у одному зі своїх відео ефірів. Він повідомив, що ринки у Борисполі працюють. Раз на тиждень відкривається недільний ринок. Ринки «Зоряний», «Новий» і «Центральний» працюють щодня. 

«Стихійна торгівля, навіть у період воєнного часу, неприпустима, — наголосив мер Борисполя. — Наголошую, що торгівля продуктами харчування повинна здійснюватися тільки на ринку з обов’язковою перевіркою санітарної служби. Місць для офіційної торгівлі там вистачає. Для городини і розсади є майданчик на вулиці Героїв Небесної Сотні. Невдовзі тротуар вдовж вулиці Київський Шлях контролюватимуть патрульна поліція і рота охорони. Не раджу з ними сперечатися». 

Варто зазначити, що, крім продавців власної городини, на стихійному ринку працює багато комерсантів та перекупників, а поряд із продуктами харчування починають з’являтися і товари непродовольчої групи — наприклад, шкарпетки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: