Бориспiль
C

Головні новини

Поділилися кров’ю


6 травня у Борисполі відбувся День донора — вдруге після початку повномасштабного нападу агресора.

Донорська кров потрібна завжди, але під час війни це особливо актуально. Попередній день донора у нашому місті проводився 25 лютого — наступного дня після початку війни.
Про те, як проходить забір крові цього разу, «Вістям» розповів Василь Лисиця, який на період відсутності Олександра Щура виконує обов’язки директора КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». Він повідомив, що така тривала перерва між візитами бригад по забору крові пов’язана з труднощами логістики: дорога з Києва потребувала багато часу, а можливості людей пересуватися містом були обмежені. Крім того, попереднього разу крові було забрано достатньо, і Бориспіль отримував усі необхідні препарати крові у міру потреби.
6 травня працювали дві бригади по забору крові. Роботу розпочали о 9.00. Хоч людей і було багато, такого ажіотажу серед бажаючих стати донорами, як у лютому, не було.
Про підсумки Дня донора повідомив в.о. медичного директора ББЛІЛ Павло Мотько. Він зазначив, що роботу бригад по забору крові утруднювали часті повітряні тривоги. За його словами, здати кров змогли 107 осіб. Ще 10 бажаючих не були допущені за медичними показниками, а 20 не дочекалися саме через повітряні тривоги. Загалом, за словами Павла Мотька, дні донора планується проводити регулярно. Для цього вже налагоджено співпрацю з КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр служби крові». Приміщення для процедури надає приватний медичний центр «Скандіагностика».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: