Бориспiль
C

Головні новини

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»


Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Якою б темною не була ніч, після неї завжди настає світанок. Будівництво ІІ черги сучасного житлового комплексу «Світанок», який зводиться на вулиці Головатого, 71-а у місті Борисполі, нещодавно отримало Боже благословення. Ця подія особливо символічна сьогодні, коли Україна виборює свою перемогу.

Відроджений довгобуд

Перша черга «Світанку» зводилася на місці недобудови, залишеної на рівні фундаменту сумнозвісною компанією «Тиара» ще у 2007 році, внаслідок чого інвестори будівництва залишилися сам-на-сам з кредитами і без житла. Забудовником, який взяв на себе зобов’язання «Тиари», стала будівельна компанія «Бориспіль Промінвест», яку очолює Світлана Танцюра. Щоб ця компанія отримала можливість збудувати багатоповерхівку і подбати про інвесторів, було пройдено довгий і тернистий шлях. Будівництво змогли розпочати тільки на початку 2020-го року.
Недобудова, яка простояла 13 років, у тому числі поле з паль, пройшла перевірку комплексною експертизою. Тільки після її висновків і виконання всіх рекомендацій розпочалися нові будівельні роботи. На поле з паль було залито бетонну основу — монолітну плиту товщиною близько одного метра, що гарантує міцність і надійність фундаменту будівлі. Нині на цій основі вже зведено красиву 9-поверхівку на три під’їзди, 162 квартири, яка за надійністю не поступається фундаменту. Будинок теплий, зручний, комфортний, економічний. Оформлення фасаду — у ніжно-рожевих кольорах світанкового небокраю. На початку лютого 2022-го року новобудову було введено в експлуатацію. Хоча попередньо передбачався більш пізній термін, наприкінці 2022-го року. Ще залишилося виконати трохи фасадних робіт та завершити благоустрій території. Ці роботи дозволяється виконувати й після введення будинку в експлуатацію, дочекавшись сприятливих погодних умов.

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Перша черга «Світанку» готується до новосілля

На сьогодні у дев’ятиповерхівці продано близько 80% квартир. Завдяки зусиллям Світлани Танцюри, яка наполегливо боролася за право зводити будинок на Головатого, 71-а, дочекалися своїх квадратних метрів і інвестори «Тиари». Вони мають підписані договори, що гарантують право отримати житло у новобудові.
Нині «Бориспіль Промінвест» займається підготовкою документації, на основі якої оформлятиметься право власності на квартири. Тож не за горами новосілля, на якому почесними господарями будуть, насамперед, інвестори «Тиари».

Ближче до неба, ширший вибір

Друга черга житлового комплексу «Світанок» матиме висоту 14 поверхів. Будинок на 3 секції (четверта, п’ята і шоста), 236 квартир. На відміну від першої черги, у цьому будинку, крім одно- і двокімнатних квартир, будуть і трикімнатні.
Фундамент для будівництва шостої секції почали готувати ще минулого літа, паралельно з завершенням будівництва першої багатоповерхівки. Світлана Танцюра з цього приводу зазначила, що будівельні роботи з використанням важкої техніки бажано завершити у максимально короткі терміни, щоб мінімізувати незручності від сусідства з будівельним майданчиком для всіх, хто проживає поруч чи придбає квартири у новобудові. Тому вже цього літа почнуть готувати поле з паль під четверту і п’яту секції. А шосту секцію на сьогодні вже зведено до рівня третього поверху.

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Під захистом Господнього благословення

Як будівельник, Світлана Танцюра покладається на злагоджену роботу свого колективу і на Божу допомогу та Божий захист. Жоден знаковий етап будівництва не відбувається без освячення. Чин освячення початку будівництва другої черги традиційно здійснив настоятель храму Святого Володимира Православної церкви України міста Вишгород отець Богдан, з яким у Світлани Танцюри давня співпраця. Освячення відбувалося у скромній «домашній» атмосфері за участі священнослужителів та колективу підприємства.
Вітаючи присутніх із святковою подією, отець Богдан наголосив, що дуже важливо, аби люди мали де жити, народжувати дітей і сподіватися на Бога. «І ми будемо надіятися на Бога, — зазначив священик, — вірити в те, що Господь допоможе у будівництві цього дому. Просимо, щоб Господь послав особливу благодать на тих, хто будуватиме цей дім, дарував мир, здоров’я, успіхи на многії літа. Світлана Вікторівна ніколи не опускає руки, вірить, надіється і чинить добро. Тож нехай Господь благословляє всі труди, нехай і надалі керує, підказує».

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Привітала всіх і господиня свята.

«Отець Богдан супроводжує наше будівництво протягом тривалого періоду часу, — зазначила керівник підприємства. — З Божою допомогою ми йдемо вперед. Пам’ятаємо початок робіт на Новій, 31-а і 31-б. Коли освячували, там був тільки фундамент. Ваша молитва, ваше освячення сприяли успішному завершенню будівництва. Були й інші об’єкти. Сьогодні ми освятили і благословили початок будівництва ІІ черги ЖК «Світанок». Першу чергу, яку також освячував отець Богдан, було введено в експлуатацію достроково. Часи завжди були нелегкі, а нині вони особливо тривожні. Будемо працювати і будувати, щоб люди могли отримати житло, про яке мріяли. У наш час це дуже актуально. Багато хто залишився без домівок, до Борисполя приїхало чимало переселенців з інших регіонів. Дай Боже благополучно збудувати будинок, щоб люди мали місце, де вони відчуватимуть душевну рівновагу, гармонію, затишок, щоб вони були там щасливими».

З урахуванням вимог до висотних будинків

Для підприємства «Бориспіль Промінвест» високі вимоги до якості, надійності та економічності новобудов залишаються незмінними незалежно від поверховості. Будинок другої черги так само відповідає цим вимогам, як і перший. Монолітно-каркасний, зовнішні стіни викладені цегляною кладкою із силікатної цегли, мають товщину 640 мм. Для утеплення фасаду проектом передбачено використання вогнетривких мінеральних теплоізоляційних плит товщиною 130 мм.
Проте до будинків, вищих ніж 10 поверхів, передбачено деякі інші будівельні норми. У таких висотках не можна використовувати газ, тому теплопостачання буде централізоване. Але розводка труб поквартирна, і кожна квартира матиме свій лічильник тепла.
У кожній квартирі передбачено електроплити. Тож із урахуванням усіх інших сучасних видів побутової техніки, яка використовується в наших оселях, на кожну квартиру запроектована потужність електропостачання 10 кВт. Задля надійності електрозабезпечення передбачено незалежне електропостачання кожної секції.
Кожна секція обладнана 2 ліфтами (вантажним, вантажопідйомністю до тонни, і пасажирським) та окремим евакуаційним виходом.

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Надійний захист під будинком

Йдеться про підвальні приміщення. Їх у цьому будинку спокійно можна буде використовувати як повноцінні сховища у випадку повітряних тривог. Товщина стін підвалу складає 600 мм. Також передбачено гідроізоляцію та утеплення стін полістирольною плитою товщиною 150 мм. Кожна секція має окреме підвальне приміщення із двома входами-виходами. Висота стелі — 2,8 м, запроектоване електричне освітлення та водопостачання.

Житло від «Світанку» сьогодні та на перспективу
У дев’ятиповерхівці першої черги ще залишилося на продаж трохи квартир: однокімнатні — площею 43, 45 і 48 кв. метрів та двокімнатні — площею 54, 62, 68 кв. метрів.
У будинку другої черги продаж тільки розпочинається. Є однокімнатні квартири на 36,2 кв. метри, двокімнатні — 64,5 кв. метри та трикімнатні — 82,7 кв. метри.
Поки банки не кредитують купівлю житла. Але забудовник пропонує безвідсоткову розстрочку платежу. Для готового на сьогодні житла розстрочка можлива на термін до кінця 2022-го року. Бажаючі придбати квартири у багатоповерхівці другої черги можуть інвестувати у будівництво частинами до його завершення.

 

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

Житло у Борисполі: під Божим захистом будується «Світанок»

ЖК «Світанок»: візитна картка

Перший пусковий
• Кількість житлових секцій — 3
• Поверховість — 9
• Кількість квартир — 162
• Комерційні приміщення — 10
• Опалення — індивідуальне (газові котли німецької фірми Viessmann)
• Квартири з чорновим ремонтом

Другий пусковий
• Кількість житлових секцій — 3
• Поверховість — 14
• Кількість квартир — 236
• Комерційне приміщення — 1
• Опалення — централізоване
• Для готування їжі — електроплити
• Квартири з чорновим ремонтом

Відділ продажу:
+38 (093) 49-999-49, +38 (067) 94-999-94

 

Замовник: ТОВ «Бориспіль Промінвест»
Забудовник: ТОВ «Злат Град-Буд»
Генпідрядник: ТОВ «Транспромсервіс»

Ліцензія №2013051169 від 31.05.2018 року, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.
Управитель ТОВ «Злат Град-Інвест».
Ліцензія на надання фінансових послуг видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядження №221 від 13.02.2018 р.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: