Бориспiль
C

Головні новини

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху


Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

Хто сказав, що будувати багатоповерхівки — то справа для сильної статі? Чарівна жінка Світлана Танцюра давно зламала подібні стереотипи. Фінансово-будівельна група компаній, які вона очолює, не просто зводить житло у Борисполі, але й вирішує соціальні питання.

Через терни до перемог

Підприємствам забудовника Світлани Танцюри за 15 років доводилося переживати різні часи. Попри все, будівництво тривало завжди динамічно, спокійно, без різких коливань. Вводили в експлуатацію один будинок, після нього розпочинали наступний. Не ганялися за масштабами у період росту економіки, не припиняли будівництва у часи економічних криз. Успішно введені в експлуатацію багатоповерхівки на вул. Ватутіна, 99, Нова,4, Нова, 31-а і 31-б, ЖК «Лелека».
Довелося зіштовхнутися з незрозумілими діями так званих «громадських активістів», коли забудовник взяла на себе зобов’язання добудувати житло на Новій, 31 а, залишене напризволяще підприємством-банкрутом — компанією «Тиара», з яким пов’язувала тільки співпраця у якості фінансового посередника. Будинок, навколо якого вирували пристрасті, вчасно введений в експлуатацію, всі інвестори «Тиари» отримали в ньому більше 80 квартир. Сьогодні зводиться новий житловий комплекс «Світанок», у якому теж є квартири інвесторів «Тиари».
Підприємства Світлани Танцюри зареєстровані у Борисполі, сплачують податки до бюджету міста. За роки роботи керівник сформувала дружний злагоджений колектив однодумців, зусиллями яких у Борисполі зводяться багатоповерхівки з фасадами кольору ранкової зорі, пропонуючи людям комфортне, бюджетне житло.

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

Нам довіряють

Анатолій Штефан, директор фінансової компанії ТОВ «Злат Град-Інвест»:
«Я є керівником одного із підприємств фінансово-будівельної групи, яку очолює Світлана Танцюра. До цієї групи входять чотири компанії: замовник ТОВ «Бориспіль Промінвест», забудовник ТОВ «Злат Град-Буд», управитель ТОВ «Фінансова компанія «Злат Град-Інвест» та генпідрядник ТОВ «Транспромсервіс». Завдяки такому симбіозу в єдиний цикл об’єднані залучення інвестицій, будівництво і відповідальність перед інвесторами за цільове використання вкладених ними коштів.
Сьогодні ТОВ «Злат Град-Інвест» управляє фінансуванням будівництва ЖК «Світанок». На базі цієї фінансової компанії створено фонди фінансування будівництва об’єкта, через які ведеться інвестування в будівництво квартир у багатоповерхівці.
Фінансова компанія співпрацює з багатьма банками, зокрема такими потужними, як Укргазбанк, Кредобанк, ПриватБанк, Ощадбанк. Співпрацюємо не лише за стандартними програмами кредитування, але і за державною програмою «Доступне житло» (кредити на термін до 20 років під 7% річних) — компанія пройшла відповідну акредитацію. На сьогодні дуже мало банків працюють з програмою кредитування на первинному ринку, коли будинок знаходиться ще на стадії будівництва і кредитується не квартира, а майнові права.
Є інвестори, які вже скористалися перевагами програми «Доступне житло». Нам довіряють, адже протягом багатьох років забудовник зажди виконує свої зобов’язання перед інвесторами.
Ми маємо колектив, із яким хочеться працювати. Рухаємося вперед, долаючи всі перешкоди. Ставимо цілі і досягаємо їх. Я щиро вітаю колег із нашим професійним святом. Бажаю нових досягнень і перемог».

Спеціалізація — юрист-будівельник

Сергій Борщик, юрисконсульт
«Праця юрисконсульта у справі будівництва є специфічною і особливою. Виклики, які стоять перед будівельною галуззю загалом і перед конкретними забудовниками, труднощі, з якими доводиться стикатися, навряд чи зустрінеш в інших галузях. Наша група компаній — одна з небагатьох на ринку Борисполя, які здійснюють добудову проблемних або колись закинутих об’єктів будівництва і бере на себе фінансові зобов’язання, які не змогли свого часу виконати попередні власники, бо збанкрутували. Зокрема, це стосується ТОВ «Тиара». Ми єдиний у місті забудовник, який узяв на себе такі великі обсяги зобов’язань попередника. Йдеться про довгобуд на вул. Нова, 31-а, який 6 років простояв на рівні 6-го поверху та про об’єкт незавершеного будівництва у вигляді фундаменту на вул. Головатого, 71-а, де нині зводиться перша черга житлового комплексу «Світанок». Ці недобудови вимагали низки експертиз на надійність конструкцій, нових проектних рішень і величезної роботи у юридичному полі. Це все потребує дуже широкого кола знань.
Я прийшов на підприємство юрисконсультом з вищою юридичною освітою, але щоб розбиратися в усіх тонкощах будівельного законодавства, здобув ще й вищу будівельну освіту. Торік закінчив інститут інноваційної освіти при Київському національному університеті будівництва та архітектури. Здобув освіту інженера-будівельника — рівень магістра. Вдячний керівництву, яке сприяє професійному росту.
Велику роль у роботі підприємства відіграє його колектив. Дуже приємно, що засновнику підприємства вдалося зібрати згуртовану команду дійсно достойних людей, професіоналів, які забезпечують безперервний процес будівництва».

Будівельник у третьому поколінні

Олександр Білецький, прораб будівництва
«Мої батько і дід були будівельниками. Я малим приходив до батька на роботу, і мені це подобалося. Закінчив вищий технічний навчальний заклад. А досвіду набирався, працюючи на будівництві.
Будівельна галузь на місці не стоїть. З’являються нові матеріали, нові технології. Мені подобається, що у своїй роботі ми використовуємо кращі досягнення будівельної галузі, сучасні якісні та надійні матеріали. Велика увага приділяється енергоефективності: зовнішні стіни зведені із силікатної цегли марки 200. Для зовнішнього утеплення використовуються вогнетривкі мінеральні плити. Загальна товщина стін складає 64-77 см.
Після завершення будівництва виконуватимуться роботи з благоустрою. Зона відпочинку, спортивний, дитячий майданчики, озеленення — все це стане гармонійною складовою загального ансамблю житлового комплексу «Світанок».

Коли хочеться працювати

Руслан Гончар, майстер зі зведення перегородок.
«Працюю у цій команді більше 10 років. Робота тут перспективна, хороший колектив. Внутрішні перегородки ми зводимо із газоблоків — матеріал легкий, але міцний і надійний. Робота виконується якісно, відходи матеріалів мінімальні. Міжквартирні перегородки доповнюються звукоізоляційним шаром. Якість роботи можна побачити візуально: стіни рівні — у нас жартують, що під правилом долар не протягнеш.
Керівник підприємства Світлана Танцюра — добра, чуйна людина, прекрасно ставиться до працівників. У наш непростий час хороша робота — це дуже важливо. Умови праці цілком задовольняють. Ми маємо хороші перспективи і впевненість у завтрашньому дні».

На користь собі і людям

Борис Краснопір, муляр
«Працюємо, темпи робіт прекрасні — трохи більше ніж за рік збудували три секції. Більшість квартир уже продано. Люди задоволені. При такій злагодженій роботі колективу будівельників та його керівника і місто має користь, і працівники, і інвестори, які купують наші квартири. Люди задоволені квартирами, ми задоволені роботою і ставленням до себе».

Господарювати — одне задоволення

Володимир Сергієнко, голова ОСББ Нова, 31-а, 31-б та Головатого, 76-б
«Будинки, які зводить забудовник Світлана Танцюра, після введення в експлуатацію передаються на обслуговування об’єднанню співвласників багатоквартирних будинків. Уже чотири роки ОСББ на вулиці Нова, 31- а, 31-б та Головатого 76-б (масив «Лелека») очолює Володимир Сергієнко. Він поділився враженнями від свого господарства.
«Починати було непросто, особливо коли будинки тільки заселялися. Дуже потрібною була допомога забудовника. Світлана Танцюра допомагала завжди, і до сьогодні не було випадку, щоб відмовила у допомозі. Маємо повне порозуміння. Будинки здавалися в довершеному стані. Серйозних недоробок не було, а дрібні питання вирішувалися відразу. Працювати з таким господарством комфортно. На вулиці Нова ми запросили художників, входи до під’їздів прикрасили різними настінними зображеннями. Територію огороджено, що підвищує безпеку мешканців та їхнього житла.
Щиро вдячний Світлані Танцюрі та її колективу будівельників за таку високопрофесійну роботу. Вітаю всіх із Днем будівельника, бажаю нових новобудов, нових висот і нових звершень».

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

«Світанок» на першій фінішній прямій 

ЖК «Світанок» має будівельну адресу вул. Головатого, 71-а. Передбачено дві черги будівництва. Перша черга — три секції по дев’ять поверхів, вона нині на етапі завершення. Усі три секції дев’ятиповерхівки зведено. Прокладено майже всі зовнішні мережі та комунікації, зроблено внутрішні комунікації. Завершуються внутрішні опоряджувальні роботи місць громадського користування. Тривають роботи з утеплення та оформлення фасаду багатоповерхівки. Радує око градієнт забарвлення фасаду — від світлого до насиченого рожевого кольору.
У дев’ятиповерхівці передбачено 135 однокімнатних квартир, площею від 36 до 45 кв. метрів (5 варіантів), і 37 двокімнатних, площею 54, 62, 68 кв. метрів.
Близько 70% квартир на сьогодні продано.
На підході — початок будівництва другої черги, будинку на 14 поверхів. У ньому передбачено не лише одно- та двокімнатні квартири, але будуть і трикімнатні оселі.

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

Світлана Танцюра: 

«Щиро вітаю всіх забудовників міста Борисполя з нашим спільним професійним святом — Днем будівельника. Ми різні, кожне підприємство має свій неповторний стиль, але разом ми розбудовуємо і розвиваємо наше місто. Від душі поздоровляю наш дружний колектив.
Насамперед бажаю міцного здоров’я і безмежних сил та енергії. Нехай кожен день буде насичений позитивом, наповнений радістю і щастям. Нехай усі мрії, надії і плани здійснюються. Щоб ви завжди мали стимул і натхнення у своїй діяльності на благо жителів Борисполя. Нехай кожен новий день буде новим кроком професійного зростання і розвитку».

Будівництво у Борисполі: 15 років шляху

 

ЖК «Світанок» (перша черга):
• Кількість житлових секцій — 3
• Поверховість — 9
• 1 поверх — комерційні приміщення
• Кількість квартир — 162
• Вбудовані комерційні приміщення —10
• 2-7 поверхи — 1-кімнатні квартири
• 8-9 поверхи — 1- і 2- кімнатні квартири
• Опалення — індивідуальне
(газові котли німецької фірми «Viessmann»)
• Квартири із чорновим ремонтом

 

Замовник «Бориспіль Промінвест»
Забудовник ТОВ «Злат Град-Буд»
Генпідрядник «Транспромсервіс»
Ліцензія: №2013051169 від 31.05.2018 року, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України
Управитель ТОВ «Злат Град-Інвест»
Ліцензія на надання фінансових послуг видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядження №221 від 13.02.2018 р.
+(380) 99 303 99 99, +(380) 67 949 99 94

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. Mary 6 серпня 2021 14:11
  • Не подобається
  • +4
  • Подобається
  мене аж знудило від тексту
  це ж як гроші треба любити....
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: