Бориспiль
C

Головні новини

Безробітні будуватимуть захисні споруди та розбиратимуть завали — за гроші


Офіційно зареєстровані безробітні, які не змогли працевлаштуватися протягом місяці, будуть залучатися до суспільно корисних робіт, в тому числі розбору завалів, будівництва захисних спорту, ремонтних та сільськогосподарських робіт. Про це заявив у своїй промові на засіданні Уряду 21 червня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, це викликано необхідністю мобілізувати всі можливі ресурси в умовах повномасштабної війни. Які саме роботи виконуватимуться в кожному конкретному регіоні, визначатиме місцева влада. 

«Звичайно, що ця праця буде оплачуватися. Держава сплачуватиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату у розмірі мінімальної (на сьогодні 6500 грн — ред.). Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави та відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу в держави немає для цього ресурсів. Усі мають або воювати й захищати Батьківщину, або працювати на перемогу й для фронту», — зазначив Шмигаль.

Окремо варто наголосити, що статус та виплати по безробіттю відтепер втрачаються, якщо людина перебуває за кордоном більше 30 днів під час воєнного стану.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. 1 22 червня 2022 17:52
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Краще нехай замість стрижки трави ледь не щомісяця направте на цю роботу комунальних працівників...
  Що вам та трава зробила що ви так її скажено пиляєте до землі?!
  Я вже не кажу що викидаєте стільки палива...
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: