Бориспiль
C

Головні новини

Держава хоче висадити 10 тисяч га нових садів


Уряд затвердить програму грантової підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства. Мова йде про часткову компенсацію вартості садів. Про це заявив у своїй промові на засіданні Уряду 21 червня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами посадовця, держава надаватиме від 300 до 400 тис. грн на 1 гектар садів. Це близько 70% від середньої вартості висадки. Очікувана кількість грантів буде йти не по кількості підприємств, а по площі насаджень. 

«Зараз ми говоримо про гранти для висадки 10 тисяч гектарів нових садів. Загальний бюджет програми — 4 млрд грн. Отримувачі грантів повинні мати або власну землю, або землю в користуванні щонайменше на 25 років. Проект вашого саду може бути від 1 до 25 гектарів. Кошти також надаватимуться не готівкою, а на банківський рахунок для прозорої закупівлі саджанців, обладнання, систем поливу, добрив тощо», — пояснив Шмигаль.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. 1 22 червня 2022 17:50
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    У нас є "покинуті" сади колишніх колгоспів та радгоспів "Промінь", "Бориспільський"...
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: