Бориспiль
C

Головні новини

Для переселенців готують гуртожитки


Для переселенців готують гуртожитки

Сесією Бориспільської міської ради було прийнято рішення про внесення змін до бюджету, яким передбачається виділення коштів на проектування робіт по капітальному ремонту двох гуртожитків, у яких можна буде розмістити внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила «Вістям» заступник Бориспільського міського голови Тамара Матяш.

Гроші на проектування перенаправили з коштів, передбачених на ремонт школи

Вона зазначила, що є багато звернень, зокрема від Запорізької військово-цивільної адміністрації, щоб забрати до нашої громади частину переселенців. Бориспіль не має вільного житла, але є пусті гуртожитки у Глибокому і Сеньківці, які за бажанням можна відновити. Було прийнято рішення зробити в них мінімально необхідний ремонт для того, щоб до зими туди можна було заселити переселенців.
Гуртожиток у Сеньківці (недобудоване приміщення в центрі села) Бориспільській громаді подарував племінний завод «Агро-регіон», а глибоцький гуртожиток уже на балансі управління житлово-комунального господарства. Обидва гуртожитки можна встигнути відремонтувати до холодів.
Щодо джерел фінансування проектних робіт, Тамара Матяш зазначила, що йдеться про перерозподіл коштів у межах головного розпорядника — управління капітального будівництва. У рішенні, зокрема, йдеться: «Зменшити суму по об’єкту «Капітальний ремонт центрального входу в Бориспільському НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка» на суму 980 277 грн.

Збільшити видатки на суму 980 277 грн, в тому числі на об’єкти:
• виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення гуртожитку для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб по вул. Центральна, 21 в с. Глибоке — 446 255 грн;
• виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення гуртожитку для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб по вул. Набережна, 64 в с. Сеньківка — 534 022 грн». Таким чином, рішення стосується лише фінансування проектної документації, мова про виділення коштів на сам ремонт не йде.

Для переселенців готують гуртожитки

Стан будівель плачевний, за що ремонтувати — невідомо

Про стан гуртожитків, які планується ремонтувати, «Вістям» розповів заступник міського голови Віталій Горкун.
Керівник розповів, що у Сеньківці вигнано «коробку», поштукатурені стіни у більшості кімнат і коридорів. Потрібно зробити опоряджувальні роботи і підключитись до комунікацій. Ситуація у Сеньківці значно краща, роботи менше.
У Глибокому стан зовсім плачевний. Окрім того, що будівля дуже стара і про неї протягом багатьох років не було кому дбати, доведеться кардинально вирішувати проблеми з водопостачанням, каналізацією, електропостачанням.
За словами Віталія Горкуна, уже є домовленість з генеральним директором ДТЕК «Київські регіональні електромережі» Віталієм Шайдою, який пообіцяв максимальне сприяння у вирішенні питань електропостачання цих двох приміщень. На сьогодні казначейству дозволено пропускати кошти на реконструкцію і капітальний ремонт будівель, де поселятимуть внутрішньо переміщених осіб.
Поки не буде готова проектна документація, вартість робіт не зможе назвати ніхто. Так само поки невідомо, хто фінансуватиме ремонт — Бориспільська територіальна громада, область чи держава.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: