На сесійному засіданні Бориспільської міської ради 15 грудня депутати проголосували за рішення про погодження комунальному підприємству «Центр стерилізації та адопції тварин» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування площею 0,2417 га на вул. Київський Шлях, 33-Б.
Про що саме йде мова, «Вістям» розповів директор КП «ЦСАТ» Валентин Пінчук.
За його словами, підприємству передають частину ділянки, що належить КП «ВУКГ», на умовах сервітуту (права на обмежене користування чужою земельною ділянкою). Отримана земельна ділянка буде використана для будівництва тренувально-спортивного майданчика для тварин (собак).
«На будівництво майданчика ми плануємо залучити кошти меценатів (спонсорів). Уже є певні напрацювання в цьому напрямку, що дають надію на те, що Бориспіль нарешті матиме перший офіційний та належним чином організований майданчик для вигулу та тренування собак», — повідомив Валентин Пінчук.
Нагадаємо, місто досі не має жодного офіційного вигульного майданчика для собак. Такий майданчик був передбачений проектом реконструкції скверу (автор проекту — Євгеній Кулик) у мікрорайоні Соцмістечко (колишня т. зв. «яма») та мав бути обладнаний під час здійснення третьої черги реконструкції. Перша черга реконструкції була завершена у 2020-му році. Після цього кошти на другу та третю чергу виконання робіт міською радою більше не виділялися. Пізніше депутат округу Рустам Хамракулов у інтерв’ю щотижневику «Вісті» повідомив, що багато мешканців мікрорайону виступають проти майданчика, тому його подальшу долю визначать громадські слухання.
Крім того, з ідеєю організації у Борисполі майданчика для вигулу собак виступали активісти міста, які мали наміри подати проект його будівництва на конкурс проектів Громадського бюджету (автор проекту — Наталія Демченко). На жаль, вже на етапі пошуку місця під майданчик активісти стикнулись із труднощами — при тому, що містяни загалом схвального ставилися до ідеї обладнання вигульного майданчика, вони починали виступати проти, якщо місце для нього пропонувалося у їх мікрорайоні чи неподалік від їхнього будинку. З цієї причини із шести запропонованих локацій п’ять було відхилено мешканцями міста та одну (Олесницьке озеро) — комісією по Громадському бюджету.





коментарі